загрузка...

Сливовий сік: склад, як приготувати і дію соку сливи на організм. Показання, протипоказання і норма вживання сливового соку
Дерево сливи відноситься до сімейства розоцвітих. Її родичі - персик, вишня, черемха та інші кісточкові. А сама зливу сталася від схрещування аличі та терну. Якщо придивитися, то вона отримала від того і іншого рослин всі їхні найкращі якості, і навіть колір темних сортів - це щось с...  далее..
Піца. Історія піци. Популярність піци в світі. Шкода і користь піци. Приготування піци. Доставка піци
Піца (іт. pizza) являє собою італійське національне блюдо, у вигляді круглого відкритого пирога. Можна сказати, що піца стала найвідомішим стравою італійської кухні. Її прототипи з'явилися ще у стародавніх греків і римлян. Деякі страви вони подавали на стіл на...  далее..
Фісташки: склад, користь і калорійність. Норма споживання і корисні властивості фісташок
Хто б міг подумати, що звичні горішки фісташки ростуть на «дереві життя»? Виявляється, саме так називають фісташкове дерево на Сході. Звідти воно родом, там вирощується в наш час, а стародавні перси навіть використовували ці горіхи в якості валюти. Сортів фісташкове дерево...  далее..
Ананас: склад, властивості і користь ананаса для здоров'я. Показання та протипоказання для вживання ананаса
Ананас являє собою плід трав'янистої тропічної рослини. Його батьківщиною є бразильські плоскогір'я. Саме звідти ця культура розповсюдилася по всьому світу, спочатку в Африку й Азію, а в середині сімнадцятого століття і до Європи. У багатьох європейських країнах, включаючи Росію,...  далее..
Ананасовий сік: склад, користь і властивості. Бромелайн в ананасі. Ананасовий сік для схуднення і в косметології
Ананас - це ягода. Саме так, хоча ми звикли вважати його тропічним фруктом - дуже вже великий і важкий цей плід, щоб ягодою називатися. Христофор Колумб, знайшовши ананас у Південній Америці, назвав його «індіанської шишкою» - і справді, дуже схоже - а в Європі його стали назив...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Ми - те, що ми їмо. Це так само вірно, як вірна фраза «повторення - мати навчання». Тому повторимо деякі постулати про здоровому і збалансованому харчуванні , про роль деяких речовин у функціонуванні нашого організму,...  далее..
Хурма: склад і користь хурми для здоров'я, протипоказання. Як вибирати і зберігати хурму. Хурма в косметології
Хурма (Diospyros) - рід субтропічних і тропічних листопадних рослин родини ебеновим. В світі існує близько 500 видів цього фрукта. Найбільш поширений він в Південно-Західній Азії. Дерева доживають до п'ятисот років. Це вічнозелені або листопадні дерева, що мають широку крону,...  далее..
Чорний мелений перець: як отримують і протипоказання. Корисні властивості та лікування чорним меленим перцем
Перці всякі потрібні, перці всякі важливі, і кожен гарний по-своєму. Наприклад, чорний мелений перець корисний людям із серцевими захворюваннями, тому що допомагає очищатися судинах і розріджує кров. Звідки взявся чорний мелений перець Але давайте пр...  далее..
Грушевий сік: склад, користь, лікування і властивості. Як приготувати і який грушевий сік пити
Китайці завжди вважали грушеві дерева символом довголіття, тому що термін їх життя набагато довше, ніж у багатьох плодових дерев. Поети Давньої Греції присвячували вірші грушевому дереву, а знаменитий Гален призначав своїм пацієнтам грушевий сік для полегш...  далее..
Кисневий коктейль: як готується і склад кисневого коктейлю. Користь і де скуштувати кисневий коктейль
Кисневий коктейль представляє собою повітряну піну з фітораствора або соку, яка насичується киснем. В даний час такі коктейлі користуються чималою популярністю. Вони дають можливість дуже просто і швидко забезпечити організм кисневої підтримкою. Для цього потрібно лише в...  далее..
Скільки ми повинні є. Обжерливість (переїдання). Причини переїдання. Що відбувається при переїданні. Шкода переїдання
На жаль, ми надто мало знаємо про механізм внутрішнього інстинкту апетиту. Апетит нам диктують звички, а звички формуються соціальними нормами, але не фізіологічними потребами організму. Відомо, що стародавні греки та римляни їли всього один раз на день, при цьому тижні один день голодували....  далее..
Наводимо себе в порядок після свят - Очищення організму
Закінчилися свята. Народ потягнувся на роботу: млявий, загальмований. У цей час і так уповільнені всі обмінні процеси, а ми ще витратили весь вітамінний запас, зроблений восени, на нейтралізацію токсинів і шлаків, що утворилися в організмі через нестримного споживання алкоголю, жирн...  далее..
Апельсиновий сік: склад, вітаміни і мікроелементи, користь, показання та протипоказання. Як приготувати свіжовичавлений апельсиновий сік
Апельсин - дарунок сонця, так говорять про це цитрусовому. Він несе в собі життєдайну енергію світила, він і сам як маленьке сонечко, як модель великої планети. Мабуть, на світі набереться небагато людей, хто не любив би апельсиновий сік. Навіть напій з карто...  далее..
Сік ріпчастої цибулі: склад, корисні властивості. Лікування цибульним соком. Сік цибулі для шкіри і волосся
Звичайний ріпчаста цибуля, відомий людям вже кілька тисячоліть - це не просто городня культура. Звичайно, найчастіше цибулю вживають в їжу - як ріпчаста, так і зелений, і він особливо важливий у нашому харчуванні взимку і ранньою весною, коли у більшості людей виникає дефіцит віта...  далее..
Оливки і маслини. Чим відрізняються оливки від маслин: різниця. Чим корисні оливки і маслини
Олива - це дерево, яке відповідає за містичну зв'язок неба і землі, і цим все сказано. Оливу шанували, обожнювали в тих місцях, де вона виростала. До цих пір красиве могутнє дерево з сріблястими листочками вважається символом мудрості, зрілості і благородства. Недарма древні г...  далее..
Харчування і колір. Вплив кольору на апетит: кольори, збудливі і знижують апетит. Кольорова дієта: продукти по днях
Згідно з науковими даними, кольору здатні впливати на психічний і емоційний стан людини. Дані знання широко використовуються, наприклад, в оформленні інтер'єрів. Навіть у психології з'явилися такі напрями, як цветопсіхологія і кольоротерапія. А кілька років тому кольорова р...  далее..
Нітрати, нітрити, нітрозаміни і організм. Шкода нітратів
Нітрати, нітрити і нітрозаміни - це канцерогенних група деяких з'єднань азоту. До них належить і селітра, яку додають в шинку, сир та інші копченості з риби і м'яса. Копчення за допомогою нітратів (селітри) застосовують вже близько 1000 років, хоча в багатьох країнах воно вже з...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Натрій належить до групи макроелементів, які разом з мікроелементами грають виключно важливу роль в організмі людини. Усього їх налічується більше сімдесяти. Вони необхідні для нормального функціонування як однієї єдиної клітини, так і всього організму в цілому. Макроелемент...  далее..
Все про грибах. Харчова цінність грибів. Перша допомога при отруєнні грибами. Як уникнути отруєнь грибами
Гриби являють собою царство живих організмів, що поєднують в собі ознаки рослин і тварин. Вони є однією з найдавніших груп еукаріотних організмів. Ці організми не мають прямої еволюційної зв'язку з рослинами, як раніше було прийнято вважати. В даний час відомо вже бі...  далее..
Що таке цвіль. Через що з'являється цвіль. Шкода цвілі для здоров'я. Що робити якщо з'їла цвіль. Види їстівної цвілі
Слово «цвіль» знайоме кожній з нас (чого вартий лише відлякуючий вигляд!), Але не всі замислювалися про те, що ж це дійсно таке і звідки з'являється в наших будинках. У цій статті ми якраз про це і поговоримо. Цвіллю прийнято називати мі...  далее..