загрузка...

Мінеральна вода: склад, види, користь для здоров'я. Як вибрати мінеральну воду і яка краще
Мінеральні води - це підземні (рідко поверхневі) води, для яких характерне підвищений вміст біологічно активних компонентів і які володіють специфічними фізико-хімічними властивостями. Залежно від цих властивостей і складу, мінеральна вода може використовуватися як у якості зовнішн...  далее..
Мікрохвильовка. Історія, принцип дії і посуд для мікрохвильової печі. Яку мікрохвильовку вибрати. Мікрохвильовка і вітаміни
Мікрохвильова піч - це побутовий електроприлад, який призначений для швидкого приготування або швидкого підігріву їжі. Використовується мікрохвильовка також і для розморожування продуктів. Вона працює на частоті 2.45 ГГц (довжина хвилі 12.24 см). Від зазвичай духовки або печі мікро...  далее..
Мікроелементи. Мінерали. Аналіз мікроелементів
Продовження Багато продуктів харчування містять натрій і хлор у значних кількостях. Наприклад, молоко містить хлористого натрію не менше 4 г на 1 л. Так звана без солі дієта при середньому вживанні продуктів без молока містить 1 - 2 г і більше солі, якщо в раціон входять хліб і...  далее..
Мікроелементи. Мінерали. Аналіз мікроелементів
Продовження Сіль. Скільки солі потрібно людині Коли вистигла земна кора і в хмарах водяної пари, що охоплюють нашу планету, з'явилася сонячна доріжка, промінь сонця впав на калюжку морської води, що залишилася після відливу. І ось тоді в якомусь випадковому, сприя...  далее..
Мікроелементи. Мінерали. Аналіз мікроелементів
Мікроелементи відомі вже давно, але лише зовсім недавно вони отримали визнання як необхідні для Життя речовини. Мікроелементи - це «їжа, головним чином, для залоз внутрішньої секреції», точніше кажучи - для ферментів (ензимів)...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Ртуть - природна складова частина деяких скельних порід, тобто складова частина і води, і грунту, і повітря. Але кожен знає, що це «метал смерті». В давнину ртуть називали «живим сріблом», а коли про дитину хочуть сказати, що він надто рухливий, про нього говорять: «Це просто ртуть,...  далее..
Дині. Якими вітамінами і мінералами багата диня. Як вибрати стиглу диню. Властивості дині
Кінець літа, початок осені - в магазинах, на ринках, овочевих рундуках і просто на «розвалах» біля доріг продаються кавуни та дині. Саме час покуштувати це «солодке задоволення». Хочу відразу застерегти, не купуйте фрукти та овочі біля дороги, як би спокусливо ці фрукти на вас не...  далее..
Кавун: як вибрати кавун. Дієта і кавун
Літо перебуває на піку, спека ... Як приємно в такий спеку скуштувати прохолодну м'якоть велетенської ягідки - кавуна. Кавун майже на 80% складається з води, плюс до того ж кавун - це джерело рослинної клітковини, мікроелементів і фруктози. У Росії найкращі кавуни вирощують в Астр...  далее..
Їжа для здоров'я та краси: народні рецепти краси в домашніх умовах
Сучасні вчені, які дуже люблять все доводити і робити різні сенсаційні відкриття, з упевненістю заявляють, що чоловіки і жінки - абсолютно різні істоти. Дійсно, дуже багато процесів у представників сильної і прекрасної (не будемо говорити - «слабкої») статі протікають по-різному....  далее..
«Макдоналдс» ЗА раціональне харчування. У ресторанах швидкого обслуговування можна і потрібно їсти з користю!
Усе більше росіян намагаються стежити не тільки за своєю фігурою, а й за своїм раціоном - харчуватися грамотно і збалансовано. При цьому російські ресторани «Макдоналдс» обслуговують щодня без малого мільйон наших з вами співгромад...  далее..
Майонез: корисний чи шкідливий? Склад майонезу. Майонез в домашніх умовах: рецепт і як приготувати
Є продукти настільки звичні, що про їх шкоду і користь просто не замислюєшся - є вони і є. Але останнім часом все частіше люди різного віку замислюються над тим, яку користь вони приносять своєму організму, поїдаючи всякі смакоту. Приміром, майонез - самий звичайний продукт, який...  далее..
Мартіні. Склад та історія мартіні. Види мартіні: вермут Rosso, вермут Extra Dry, Мартіні Bianco і Rosato. З чим і як правильно пити мартіні
Напій мартіні, до цих асоціюється у багатьох людей з поняттям «солодкого життя», став відомий у нашій країні не так вже давно. Однак мало хто знає, що цей напій народився ще в античні часи, і навіть пов'язаний з ім'ям великого цілителя старовини - Гіппократа. Знаменитий «батько м...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Найважливіше, що ми повинні знати про Марганці, - це те, що він необхідний для правильного розвитку клітин, гарного засвоєння тіаміну (вітаміну B1), заліза і міді, так необхідних для кровотворення. Вивчаючи властивості вітамінів, зокрема вітаміну В1, ми знаємо, що без нього...  далее..
Як правильно заварювати чай. Правила заварювання чаю. Як заварювати чорний, зелений, білий і червоний чай (каркаде)
Як правильно заварювати чай? Цим питанням задаються багато починаючих любителі справжнього чаю. Способів приготування чаю багато. Все залежить від того, який саме чай Ви збираєтеся заварювати - чорний, зелений, білий або ж червоний чай (каркаде). Як заварювати чорний чай...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Продовження Недолік магнію в організмі - наслідки Магній відіграє важливу роль в незліченній безлічі різних реакцій ферментів. Але в основному його дію зосереджується на регулюванні росту організму, на обмін речовин та діленні клітин. Якщо повністю п...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Продовження Де шукати солі магнію? Продукти, що містять магній Продуктів, багатих на магній, у нас достатньо, але не треба забувати, що промислова очищення позбавляє їх цінної і необхідної нам складової частини. Найбільше магнію міститься в какао, ал...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Продовження Кальцій, білок і магній Якщо ви перевищуєте денну норму білка (вище 25г), не властивого людському організму, або кальцію (вище 1,5 г), то в травному тракті може бути складно всмоктування іонів магнію. Запам'ятаємо: білок ускладнює засвоєння м...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Людина не може бути здоровим, якщо в його їжі бракує солей магнію. Іони магнію беруть участь у всіх без винятку процесах, що відбуваються в нашому організмі. Тіло людини, як відомо, складається з клітин. Всі життєві прояви клітин: обмін речовин, формування білка, поділ, очищ...  далее..
Схуднути без дієт. Метод доктора Зерматі
Зізнайтеся, коли ви їли в останній раз, не рахуючи калорії і не страждаючи докорами сумління? Тим часом є все що хочеться, не набираючи при цьому зайву вагу і навіть худнувши, цілком реально. Для цього потрібно всього лише змінити своє ставлення до їжі. Знаю, звучить неймовірно,...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Літій є одним з найцінніших мікроелементів, або, як про нього ще кажуть, міні-металів. Колись літієм лікували подагру і екзему. А в 1971 р. в журналі «Медичні новини» з'явилося цікаве повідомлення: у тих місцевостях, де у питній воді міститься велика кількість літію, люди добріш...  далее..