загрузка...

Мед: користь і шкоду. Мед в косметології та медицині. Купівля та зберігання меду
Мед є одним з найдавніших натуральних підсолоджувачів, відомих людині. При цьому він не тільки смачний, але ще і дуже корисний для нашого здоров'я. В даний час мед широко застосовується в косметології, медицині та кулінарії. Поживна цінність меду Мед містить фруктозу і...  далее..
Правильне харчування - основа гарного здоров'я: антиоксиданти, здорова і шкідлива їжа, продукти довголіття
Всі ми в принципі знаємо, що правильно харчуватися необхідно для того, щоб наш організм функціонував правильно, щоб ми себе почували добре, виглядали чудово. Але що значить «харчуватися правильно»? Про це і піде мова в цій статті. Правильне харчування - антиоксиданти...  далее..
Горіх фундук: корисний склад і лікувальні властивості. Калорійність фундука. Протипоказання до прийому і рецепти з фундуком
На тонких стовбурах ліщини, що досягають деколи висоти в 10 метрів, ростуть чудовий плід - горіх фундук. Це південний побратим лісової ліщини, її окультурений нащадок. Він росте переважно в південних країнах, на родючих грунтах, хоча до погодних умов не вимогливий. З історії нам відомо...  далее..
Шкідливі продукти харчування. Список шкідливих продуктів. Які продукти шкідливі. Отруйні продукти
Цукор і солодощі, як довели вчені - причина багатьох хвороб. Лікар-дослідник Буркет вважає, що рак молочної залози, склероз і інфаркт пов'язані із занадто великим вживанням жиру, цукру і солодощів. Цукор руйнує зуби, опорно-руховий апарат, волосся. Сіль, як відомо, називають &quo...  далее..
Шкода від ліків, тютюну (куріння) та алкоголю для організму
Якщо ліки шкідливі для здоров'я, навіщо ж їх тоді випускають - заперечують багато хто на це твердження. Або, що ще гірше: «А як же без них жити?» Але ясно, що виробництво тих чи інших товарів, у тому числі фармацевтичних, а тим більше кондитерських, алкогольних і тютюнових, жод...  далее..
Трав'яний чай: що таке, як готувати та властивості трав'яного чаю. Збір, зберігання трав і плодів
Останнім часом трав'яний чай стає все більш популярним, його виробляють багато відомих чайні компанії. Можна сказати, що за своєю природою трав'яний чай не є чаєм. Адже виготовляється він не з листя чагарника чаю, а з різних квіток, листя і кореневищ рослин. Батьківщиною таког...  далее..
Газована вода (газована вода): історія появи. Шкода газованої води. Вуглекислий газ і цукор в газованій воді. Склад газованої води: барвники, ароматизатори, кофеїн і консерванти
Газована вода (газована вода) являє собою прохолодний напій з мінеральної або ароматизованої солодкої води, насиченою вуглекислим газом. Газована вода може бути слабо, среднe і сильно газованої. Доведено, що газована вода може завдавати шкоди здоров'ю. Лікарі рекомендують не...  далее..
Замороження ягід. Як заморожувати ягоди, щоб зберегти вітаміни. Способи заморозки ягід
Всім нам хочеться зберегти трохи літа для того, щоб згадувати про нього довгої взимку - в тому числі і в заморожених ягодах. Це прекрасне джерело вітамінів, засіб для прикраси блюд і просто смакота. У наш час все простіше стало заморожувати ягоди для тривалого зберігання взимку, том...  далее..
Готуй сани влітку, а про фігуру пора задуматися вже взимку!
Ось і прийшов новий рік! Що він нам принесе в цей раз!? Подарунки, відмінний настрій, святковий стіл і довгоочікувані «зимові канікули»! Чудовий привід розслабитися і побалувати себе улюблену. У ці дні хочеться дозволити собі все! Ось так ти майже пів місяця ні про що не думаєш, і...  далее..
Зміна в харчуванні людей протягом історії людства. Причини
Наші далекі предки були фруктоедамі. Про це свідчать дослідження антропологів і палеонтологів, які за складом кісткової тканини могли визначити, чим людина харчувалася. Про це говорить і фізіологія травних органів, наш шлунково-кишковий апарат. З просуванням людини на пів...  далее..
Виникнення ракових захворювань через неправильне харчування
Для надмірно збудливих дітей набагато простіше обмежити їх тягу до цукру, цукерок, шоколаду, морозива, ніж напихати ліками. Ці обмеження одночасно закладають в дітях природне неприйняття ними нікотину, алкоголю, наркотиків - така екологічна модель. Проблема здоров'я впираєтьс...  далее..
Харчування і рак. Виникнення ракових захворювань через неправильне харчування
Три види ракових захворювань: рак кишечника, рак прямої кишки, рак молочної залози тісно пов'язані з питаннями харчування. Дослідження підтвердили, що в місцевостях, в грунті яких багато нітрозамінів...  далее..
Здорове харчування, вік і краса жінки. Харчування жінки після 30, 40 і 50 років. Як правильно харчуватися в 30,40 і 50 років
Багато пані старше 30 років помічають, що підтримувати форму, залишатися легкої і стрункою стає набагато важче, ніж у юності. Ми дотримуємося дієти, влаштовуємо собі лікувальне голодування, намагаємося більше рухатися і займатися доступним спортом, а зайва вага ніяк не бажає зникат...  далее..
Харчування для запобігання та лікування раку
Для того, щоб запобігти виникненню ракових захворювань, а в разі таких, для їх лікування, необхідне правильне повноцінне харчування: щоденне отримання необхідних складових життєвих сил, підтримання постійних процесів в організмі. Харчування - найважливіше природна дія, за допомогою яко...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Коли говорять про зуби, про будівництво кісткового апарату, перш за все мають на увазі кальцій. Але вже багато хто знає, що кальцій формує кісткову тканину при наявності фосфору і вітаміну D. Тільки такий тріумвірат (кальцій, фосфор, вітамін D) забезпечує кальцієво-фосфорний обмін....  далее..
Рибна дієта. Меню рибної дієти. Переваги рибної дієти
Якщо розглядати м'ясо, навіть знежирене, з дієтичної точки зору, то воно досить сильно поступається рибі. І м'ясо, і риба містять приблизно рівну кількість білка. Різниця полягає в тому, що рибний білок майже повністю засвоюється людським організмом, а м'ясної немає. Це...  далее..
Фільтри для очищення води. Фільтри грубого і тонкого очищення води. Ткані і мінеральні фільтри
Як відомо, вода необхідна людині для виживання. Тіло людини майже на 70% складається з води. Саме з цієї причини дуже велику увагу необхідно приділяти якості споживаної нами води. Не секрет, що в нашій країні водопровідна вода має дуже низьку якість. Вона збільшує навантаження на органі...  далее..
Хімічний склад харчових продуктів - білки. Що таке білки і амінокислоти (аміно кислоти)
Основний елемент побудови білка, властивого людської клітці, - це амінокислоти. Амінокислоти (аміно кислоти) - клас органічних сполук, основні елементи побудови рослинних і тваринних білків. Їх ми отримуємо тільки з рослинного світу. Проте, дуже багато протеїну (білків) в організмі...  далее..
Хімічний склад харчових продуктів - жири. Що таке жири. Жири та холестерол
Холестерол це не жир, а кристал, як би мікроскопічне бите скло. Цей кристал впивається в стінку посудини, і вже навколо такого подразника починає накопичуватися жир, утворюючи так ненависні нам «бляшки» з холестеролу і жиру. Організм людини засвоює лише 80 міліграмів холестерину в...  далее..
Хімічний склад харчових продуктів - жири. Що таке жири. Жири та холестерол
Жири - це ліпіди, велика родина масел, різних жирових субстанцій, включаючи жирні кислоти, холестерол і ліпопротеїни - підключення холестеролу з білком. Жирова тканина тварин і жирова тканина людини є свого роду відстійниками, тобто - у жирової тканини організм відкладає і н...  далее..