загрузка...

Комбінований і ножний масаж
Комбінований масаж - це поєднання апаратного масажу з класичним або сегментарним масажем. Комбінований масаж зручний тим, що з його допомогою можна скоротити час проведення одного сеансу і зробити масаж більшій кількості пацієнтів. Крім того, комбінований масаж підсилює фізіологічну...  далее..
Різноманіття масажу. Баночний масаж (масаж льодом - кріомасаж)
Різноманіття масажу дуже велике. Для будь-якого випадку життя існує свій вид масажу. У даному розділі ми представляємо все різноманіття масажу - баночний, індійський, спортивний, вібро-, пневмо-і гідромасаж, комбінований, профілактичний, відновний та багато інші різновиди масажу....  далее..
Масаж. Дія масажу. Форми, види та методи масажу. Як правильно робити масаж
Одні автори стверджують, що саме слово «масаж» - французьке, походить від дієслова «masser» - розтирати. А по-арабськи «мас» - означає стосуватися, ніжно надавлювати. Є грецьке слово «masso», що означає «стискати руками». Є латинське «masse», що означає «пристає до пальців». У давнь...  далее..
Сніданок краси - красива шкіра і здорове волосся
Всім відомо, що зовнішня краса нерозривно пов'язана зі здоров'ям людини. Дефіцит вітамінів, неправильне харчування, захворювання внутрішніх органів -...  далее..
Вишня - корисні і лікувальні властивості. Про користь вишні для здоров'я та краси.
Прекрасні соковиті фрукти на гіллі. Одним з таких чудес природи є вишенька. Незвичайна відрада для очей - яскраво червоне сердечко,...  далее..
Винотерапія в косметології. Червоне вино та краса шкіри. Вино, як еліксир молодості.
Винотерапія...  далее..
Весняний авітаміноз: організм і наша шкіра. Догляд за шкірою обличчя навесні.
Авітаміноз - ослаблене стан організму, викликане нестачею певного вітаміну або групи вітамінів, необхідних для підтримання життєвих функцій, і пов'язані з цим порушення. Лікується авітаміноз зазвичай полівітамінними препаратами або спеціальним харчуванням з переважанням...  далее..
Догляд за обличчям - як правильно вибрати дієвий крем від зморшок. Важливі речовини у кремі.
З роками наша шкіра зменшує, а то й зовсім втрачає природні здібності до регенерації....  далее..
Догляд за губами. Красиві губи - немає застуді та герпесу. Безпечне застосування помади для здоров'я жінки.
Шкіра губ дуже тонка і чутлива. За губами щодня треба доглядати і захищати їх то від сонця, то від морозу і вітру, попереджаючи тим самим пересихання, потріскування і навіть застуду на губах, а саме герпес. Лікування і догляд за губами у разі...  далее..
Цілющі якості квасолі і застосування її в народній медицині. Квасоля для здоров'я.
Бобові входять до списку продуктів для людей, що піклуються про своє здоров'я. Справжню користь нашому...  далее..
Танець живота - краса і здоров'я жінки
Танець живота - складна, дуже красива, а також дуже корисна для здоров'я жінки техніка. Тут і навантаження...  далее..
Світло допоможе зберегти молодість і красу вашої шкіри.
Ритм життя сучасної жінки найчастіше зовсім не залишає їй часу на те, щоб подумати про своє здоров'я, забезпечити...  далее..
Слідувати стандартам 90-60-90 - з точки зору краси і здоров'я. Типи жіночої фігури.
Більшість жінок незалежно від віку вважають, що їх вага в тій чи іншій мірі перевищує норму. При цьому стандарти норми...  далее..
Роза від багатьох недуг - рецепти народної медицини
Лікувальні властивості троянди і продуктів її переробки були відомі з античних часів і використовувалися в народній медицині і косметиці....  далее..
Роза і її пелюстки - для краси та здоров'я людини
Лікарським і косметичним сировиною троянди найчастіше служать квіти. Пелюстки троянди володіють заспокійливим, загальнозміцнюючим властивостями, а також...  далее..
Роль ягід і фруктів у сніданках краси
Дієтологи всіх часів і народів сходяться на думці, що фрукти та ягоди - безцінне багатство, дане людині природою, і що всі вони по-своєму потрібні і важливі. Не будемо і ми відступати від цієї прописної істини і додамо їх до мюслі. Причому, якщо влітку та восени у нас є всі можливості...  далее..
Після новорічних і сімейних свят, зустрічі друзів - уникнути і пережити похмілля
Похмілля - природний спосіб показати, що алкоголь шкідливий для здоров'я людини....  далее..
Пам'ятка для тих, хто дорожить своїм здоров'ям!
Пропонуємо Вашій увазі список інгредієнтів косметики, визнаних токсичними і небезпечними. При покупці всіх видів косметики слід уважно...  далее..
Основні принципи та правила самоконтролю та оздоровлення:
1. Знати себе і правильно оцінювати свій стан і можливості. Звичайно, це залежить від знань, ерудиції,...  далее..
Кульбаба лікарська і його цілющі властивості
У природі кульбаба - самий рясний і тривалий медонос, цвіте з квітня до вересня. Кульбаба є одним із природних чудес - здатний зціляти від багатьох недуг....  далее..