загрузка...

Як схуднути, не падаючи в голодний непритомність
Ось воно і прийшло довгоочікуване літо! Геть теплі речі, хай живуть шортики, маєчки і ефемерні платтячка! На цій оптимістичній ноті закінчимо. Тепер про сумне: більшості з нас знайома проблема "зимових" кілограмів накопичених, точніше "наеденних" нами холодним...  далее..
Нічого не хочеться робити. Постійна сонливість. Як підбадьоритися і позбутися від сонливості
Думаю, у багатьох з нас буває стан, коли робочий день ще тільки розпочався, але робити вже нічого не хочеться. А хочеться ... спати. Як же так? Начебто і лягаємо вчасно, і намагаємось не перевантажуватися роботою, і стресів уникаємо, а ось прокинутися вранці, в повному розумінн...  далее..
Кальян. Історія кальяну. Шкода і користь від куріння кальяну. Як правильно курити кальян. Кальян на воді, вині, горілці і молоці
Кальян - це не просто курильному прилад, це свого роду традиція, частина східної культури з багатовіковою історією. Перші кальяни виготовлялися з шкаралупи кокосового горіха, а сьогодні деякі з них представляють собою справжні твори мистецтва ручної збірки. Зародившись в...  далее..
Вугілля і тютюн для кальяну (кальянний тютюн). Види вугілля і тютюну для кальяну: массіль, томбак і Жураки. Найкращий тютюн і вугілля для кальяну
Куріння кальяну - це ціле мистецтво. Недостатньо просто купити красивий кальян, засипати в нього тютюн і запалити вугілля. Для отримання справжнього задоволення від куріння треба пізнати всі тонкощі ць...  далее..
Гомеопатія: лікування гомеопатією. Історія гомеопатії і гомеопатичні засоби
Гомеопатія лікує практично всі хвороби, і це дивує, викликає недовіру, народжує домисли і помилкові припущення. А якщо розібратися в тому, як діє гомеопатія на організм людини, захворювання, дізнатися принцип роботи гомеопатичних засобів, зрозуміти, в чому відмінність гоме...  далее..
Гірудотерапія - лікування п'явками. Показання та протипоказання до гірудотерапії. Принцип дії та процедура гірудотерапії
Гірудотерапія перекладається з латині як лікування п'явками. Вона є одним з найстародавніших методів медицини. Лікування п'явками знайшло найширше застосування і в сучасній медицині. Використовуються при цьому не будь-які, а тільки медичні п'явки. Їх вирощують на спеціальн...  далее..
Печія. Причини, симптоми і як позбутися від печії: ліки та засоби. Лікування печії народними засобами
Печія - це печіння «під ложечкою» або в горлі. Ті, хто постійно стикається з цим відчуттям, хотіли б назавжди позбутися від нього, але часто це їм не вдається. І причиною як завжди стає незнання так званої першопричини цього стану. У чому ж причина печії?...  далее..
Здоров'я жінки. Все що потрібно знати про жіноче здоров'я
Думаю, у багатьох з нас буває стан, коли робочий день ще тільки розпочався, але робити вже нічого не хочеться. А хочеться ... спати. І що ж ми робимо найчастіше? Зрозуміло, п'ємо каву. Як позбавитися від сонливості і підбадьоритися? Рухова активність - прекрасний спосіб підбадьори...  далее..
Здоров'я жінки. Все що потрібно знати про жіноче здоров'я
Для здоров'я людині необхідно дихати чистим повітрям. Однак повітря забруднене не лише на вулиці, але і в приміщенні. Вологість повітря також має достатньо велике значення для нашого здоров'я. Також, від рівня вологості в приміщенні залежить також стан кімнатних рослин, довголіття дерев&#...  далее..
Здоров'я жінки. Все що потрібно знати про жіноче здоров'я
Наслідки зайвого вживання алкогольних напоїв, напевно, відчувають майже всі п'ють люди. Приводів для вживання спиртного в нашій країні завжди було достатньо, тому й з'явилися численні народні рецепти, а також поради: як уникнути похмілля. Як же боротися з похміллям ......  далее..
Здоров'я жінки. Все що потрібно знати про жіноче здоров'я
Кедрова фітобочка (фітосауна) - допомагає позбутися багатьох недуг, омолоджує організм. Поєднання пара, насиченого рослинними травами, який подається в кабіну з сибірського кедра, благотворно діє на людину. Кедр вважається древом - фармацевтом. Його деревина виділяє фітонциди, які вбивають і...  далее..
Головний біль: причини та симптоми. Чому болить голова. Як уникнути і позбутися від головного болю?
Головний біль хоча б раз у житті відчуває кожна людина. Хоча, якщо голова у вас боліла всього один або кілька разів за все життя - то ви просто феномен, і вас треба вивчати і досліджувати. Звичайно, це все жарти, і деякі цифри медичної статистики говорять про те, що близько 15% люде...  далее..
Зло під сонцем. Чим шкідливо сонце і захист від сонця
"Сонце надзвичайно страшне, ти налякало б мене, якби в мені не було такого ж Сонця" (Уолт Уїтмен). Кожен сезон гарний по-своєму. І геть кепсько - теж. Не випадково Гамлет якось проговорився «... якщо навіть Сонце плодить черв'яків». Ну, черв'яків - не чер...  далее..
Як уникнути і зняти похмілля. Кращі народні засоби проти похмілля. Як боротися з похміллям - домашні рецепти
Наслідки зайвого вживання алкогольних напоїв, напевно, відчувають майже всі люди, крім тих, хто є непитущим за переконанням. Адже алкоголь в наш час став невід'ємною частиною майже будь-якого свята, бенкету, вечірки, зустрічі з друзями і т. д. Приводів для вживання спиртного в нашій...  далее..
Чи варто худнути? Наслідки схуднення і надмірної ваги
«Ідеальна фігура» - поняття дуже відносне. Ідеал краси - справа суто індивідуальна, і уявлення про нього залежать не тільки від національних традицій, країни, частини світу, але і від часів - століть і навіть десятиріч. Тільки що модними були худючі «імпортні» топ-моделі, - а вже ст...  далее..
Імбирний чай: користь і властивості. Показання до застосування та протипоказання імбирного чаю. Як приготувати і пити імбирний чай: рецепти приготування
Білий корінь або рогата корінь - це все назви одного й того ж рослини - імбиру . Його багатий цінгібереном ( ефірною олією...  далее..
Гальванотерапія: показання та протипоказання. Гальванічний струм. Апарати для гальванотерапіі. Лікування дітей гальванотерапіей
Гальванотерапія представляє собою використання в лікувальних цілях безперервного постійного електричного струму. Для цього застосовується струм малої сили (до 50 мА) і низької напруги (30-80 В). Цей метод був названий по імені італійського лікаря Л. Гальвані. Постійний струм...  далее..
Фунготерапія - лікування грибами. Історія фунготерапія. Лікувальні гриби: найвідоміші, як приймати і як діють лікувальні гриби
Фунготерапія представляє собою цілий напрям медицини. Фунготерапія (від лат. Fungus - «гриб») - це лікування грибами. Звичайно ж, мова йде не про звичайні лісових грибах, а про спеціальні, лікувальних. В останні роки ця наука все частіше згадується в ЗМІ. У Росії ця методика лікування т...  далее..
Небезпека обмороження. Причини і ступеня обморожень. Переохолодження організму. Перша медична допомога при обмороженні та переохолодженні
Обмороження - це пошкодження будь-якої частини тіла, викликане впливом низьких температур. Зазвичай обмороження виникають взимку, коду температура навколишнього середовища знижується до -10 С - -20 С. Це можливо і при температурі повітря вище нуля, сильному вітрі і високої вологості, як...  далее..
Зволоження та очищення повітря. Як очистити і зволожити повітря в квартирі. Типи та принцип дії зволожувачів і очищувачів повітря
Для здоров'я людині необхідно дихати чистим повітрям. Однак повітря забруднене не лише на вулиці, але і в приміщенні. По-перше, самі будівлі, в яких ми живемо, виділяють велику кількість шкідливих хімічних речовин. У житлі забруднене повітря потрапляє з вулиці через кватирку....  далее..