загрузка...

Біорезонансна терапія (БРТ). Показання до застосування та методи біорезонансної терапії. Лікування алергії за допомогою БРТ
Біорезонансна терапія (БРТ) є досить новим напрямком в лікувальній і профілактичній медицині. Цей метод лікування впливає тільки на керуючу (інформаційну) сферу людського організму. При даному виді лікування застосовуються новітні знань сучасної біофізики. Винайшов цю тера...  далее..
VII Фестиваль здоров'я BezTabletok.Ru
C 3 по 13 грудня 2009р. в Російській державній бібліотеці пройде VII Фестиваль Здоров'я BezTabletok.Ru. Відомі автори книг з психології, фізичному та духовному оздоровленню дадуть відповіді на Ваші питання і познайомлять Вас зі своїми унікальними методиками навчання....  далее..
Чому корисно плакати? Рефлекторні й штучні сльози. Користь і шкода сліз. Хімічний склад сліз
Кожна людина навчається плакати з самої своєї появи на світ. Для маленької дитини плач є своєрідним механізмом впливу на оточуючих. Таким чином, він сповіщає всіх про те, що зголодніла, або погано себе почуває, наприклад. За допомогою сліз дитина також привертає до себе увагу....  далее..
Чому ми гладшаємо восени. Як не видужає восени. Як підняти осінній настрій: Рух і настрій, висипайтеся, правильно харчуйтеся, розважайтеся
Виявляється, осіння пора відома не тільки як час загострення сезонних захворювань, але і з ще однією, неприємною для багатьох боку. Особливо ця сторона хвилює представниць прекрасної статі. Справа в тому, що саме восени багато людей починають додавати у вазі. Влітку ми живемо зовсім в...  далее..
Як протистояти загострення осінніх захворювань. Як захистити себе від простуди. Термінові заходи при застуді
Літо пройшло, закінчився оксамитовий сезон, пройшов теплий вересень ... Наступають похмурі дні, стає холодно, особливо вранці, коли потрібно йти на роботу. А якщо ще вітер чи дощ, то стає зовсім сумно, проте на роботу йти все одно треба. Ну як тут не підхопити застуду, нежить, взагалі...  далее..
Арттерапія - лікування мистецтвом. Основи, історія та види арттерапії. Застосування і можливості арттерапії
Арттерапія (лат. ars - мистецтво, грец. Therapeia - лікування) являє собою методику лікування за допомогою художньої творчості. Арттерапія сьогодні вважається одним з найбільш м'яких, але ефективних методів, що використовуються в роботі психологами і психотерапевтами. Можна ска...  далее..
Апітерапія: бджоловжаленням. Лікування укусами бджіл (бджолиною отрутою). Історія, що лікує і протипоказання апітерапії
Апітерапія є молодим напрямком сучасної медицини. Вона полягає у використанні цілющих продуктів, що виробляються бджолами. Їх застосовують для оздоровлення організму людини. Апітерапія використовує різні продукти бджільництва, такі, як: маточне...  далее..
Захист від поту - антиперспіранти: вибір і використання антиперспірантів
Виділення поту через шкіру - це природний стан організму. З потім з організму через потові залози видаляються зайві речовини. Пот сам по собі без запаху, але, в результаті його взаємодії з розташованими на шкірі бактеріями з'являється неприємний запах. Взимку в холодні дні виді...  далее..
Антивікові кошти і креми
Бути молодим і гарним ... Безумовно, це мрія кожної людини. Але природа розпорядилася так, що у кого раніше, у кого трохи пізніше, але починають проявлятися ознаки старіння. Цей процес, на жаль, зупинити неможливо, а от сповільнити його хід і продовжити насолоду своєю молодістю в н...  далее..
Анорексія. Чим небезпечна анорексія. Хто хворіє на анорексію. Причини і ознаки анорексії. Як вилікувати анорексію
В останні роки анорексія отримала велике поширення в усьому світі. Цим захворюванням страждають як знаменитості, так і звичайні люди. Термін «анорексія» означає відсутність апетиту. Це психічне захворювання пов'язане з порушенням харчування. Хворі буквально одержимі ба...  далее..
Алергія на квіти: як з'являється, симптоми і профілактика. Як позбавитися від алергії на квіти: препарати та засоби
Алергія на квіти, з наукового поліноз, - вид захворювання, що викликається підвищеною чутливістю людського організму до пилку рослин. Хвороба вражає дихальні шляхи, нервову і травну системи, внутрішні органи, шкіру і слизові оболонки. Існує більше 700 видів рослин...  далее..
Зубна щітка
Красива посмішка і білосніжні зуби - вже сформований образ здорового і успішної людини. Відмінні зуби - це не тільки запорука вашого приємного спілкування зі співрозмовником, але і впевненість в собі. NashaKrasa, про зубні щітки і те як часто треба їх міняти....  далее..
Зуби, знайте своє місце! Виправлення прикусу
Ідеальний прикус як вічна любов - все про нього чули, всі про нього мріють, але мало хто зустрічав у дійсності. За твердженням фахівців-ортодонтів, близько 95% населення Землі страждають від викривлення зубів в тій чи іншій мірі. Нерідко удавана ідеальною в юності усмішка до тридцяти...  далее..
Зір: розповсюджений хвороби
Очі сучасної людини постійно випробовують велике навантаження: на роботі цілий день ми сидимо перед монітором, а ввечері вдома не можемо відірватися від телевізора. У любителів читання навантаження на очі також значна, особливо у тих, хто любить читати в транспорті або лежачи в ліжку....  далее..
«Золоті нитки», які дарують молодість
Про «золотих нитках» чули, напевно, всі жінки, які цікавляться сучасними способами омолодження. А що про них думають фахівці? Як мінімум, те, що методика імплантації золотих ниток виграшно відрізняється від консервативних і оперативних методів і забезпечує стійкий омолоджуючий ефект....  далее..
Значення родимок
Якщо родимка видалена неправильно, то її корені залишаються і перероджуються, викликаючи рак. Звичайно, краще не чіпати родимки і не видаляти їх. Але якщо ви зважилися на цю процедуру, то вона повинна проводитися тільки лікарем-онкологом в медичній установі, а ніяк не косметологом...  далее..
Зимової сплячці - ні!
З настанням холодів наша часом і так непросте життя стає майже нестерпною. Прокидаєшся від дзвінка будильника, відкриваєш очі і не розумієш - це вже ранок або все ще ніч. На вулиці темно і холодно, від думки, що потрібно вставати ось вже прямо зараз - страшно. Працювати важче, на...  далее..
Життя і секс
Секс - невід'ємна частина нашого життя. Хіба можна уявити собі гармонійну сім'ю, де відсутній секс. Секс - це насолода, одне з найбільших задоволень в житті людини. Саме секс змушує забути про будні, про турботи і проблеми і на якийсь час перенести нас у скоєно інший світ,...  далее..
Жіночий хламідіоз: прихована загроза
Венеричні захворювання при сучасному способі життя вже далеко не рідкість. Небезпека, яку вони завдають організму надзвичайно велика. І якщо, наприклад, з молочницею впоратися новими медичними препаратами досить легко, то є такі хвороби, побороти які вкрай складно, а часом навіть...  далее..
Жіночий алкоголізм невиліковний?
За останні десять років значно збільшилося число жінок, які страждають алкогольною залежністю. Чому так відбувається? У рубриці Худнемо разом:...  далее..