загрузка...

Занепад сил
Вранці ви ніяк не можете прокинутися, після обіду починаєте сумніватися, що вам вдасться протриматися на ногах до вечора, а ввечері падаєте на ліжко, безмірно здивовані, як це вам вдалося дожити до кінця дня. У кращому випадку ви відразу провалюєтесь в сон. Але зазвичай, як би вам...  далее..
Зміцнення імунітету народними засобами
Імунітет - це здатність людського організму протистояти хвороботворним атакам з зовнішнього середовища. Неспецифічний (вроджений) імунітет, властивий людині як біологічному типу, ми успадковуємо від батьків. Він захищає нас у тих випадках, коли індивідуальний імунітет ще не сформований...  далее..
Зміцнення імунітету
Жіночий журнал NashaKrasa про те як захистити себе від зимових захворювань: загартовування, профілактика, боротьба з застудою У рубриці Здоров'я:...  далее..
Заколисує в машині, в літаку, в транспорті?
Все ясно, подорожувати ти не любиш. А від відряджень, пов'язаних з перельотом або тривалої поїздкою на автомобілі намагаєшся позбутися всіма способами. Але ось, тебе запросили покататися на яхті, та не хто-небудь, а той самий хлопець, про побачення з яким ти мріяла довгі місяці....  далее..
Погіршення пам'яті: лікування, симптоми
З вами явно щось не так: вчора ви півдня шукали ключі, не в силах згадати, куди їх поклали напередодні, сьогодні виявили, що не пам'ятаєте телефон колеги по роботі. Ви налякані і пригнічені, погіршення пам'яті вас лякає. Вихід один - похід до лікаря. Сьогодні жіночий журнал...  далее..
Видалення зуба: що робити після? Видалення зуба: ускладнення, набряк, кровотеча, температура
Двох думок бути не може: видаляти зуби не любить ніхто, в тому числі дантисти. Сучасна стоматологія при всій своїй технологічності і просунутості, поки не дозріла до відмови від самої своєї старовинної та зловісної процедури. Сьогодні, у XXI столітті, лікарі можуть зробити видалення...  далее..
Кольоротерапія - чудеса лікування кольором
Історія кольоротерапії почалася в той момент, коли люди помітили цілющу силу сонячних променів. Незабаром з'ясувалося, що окремі кольори веселки теж впливають на організм людини - заспокоюють, лікують або, навпаки, викликають дискомфорт. За збереженим свідченнями, ще цариця Нефертіті...  далее..
Цитомегаловірус: невипадкова хвороба
Цитомегаловірус (ЦМВ), один з членів багатоликої родини герпесу (герпесвірус людини 5), нерідко відносять до так званих "новим венеричним захворюванням", на тій підставі, що він передається при статевих контактах і поцілунках. Дійсно, ЦМВ був відкритий порівняно недавно...  далее..
Цистит. Симптоми
Мало кого з жінок минула ця неприємна хвороба: печіння, свербіж, болі при походах в туалет, температура - ось симптоми циститу. Вихід у даній ситуації один - йти здаватися урологам. Але чи завжди ми, жінки, готові зробити надбанням громадськості настільки інтимний момент? Ні, особливо...  далее..
Ціна краси: модні процедури шкідливі для здоров'я?
Чого тільки не роблять сучасні жінки, щоб зберегти і примножити свою красу. Заняття фітнесом, масаж, епіляція - в гонитві за красою і молодістю ми готові жертвувати всім: силами, часом, великими грошима і навіть ... здоров'ям. Адже багато модних нині процедури насправді не так...  далее..
Тройчатка Евалар, відгуки
Як стверджують лікарі, кожен з нас протягом життя хоча б раз стає «житлом» для паразитів. Ці істоти потрапляють в організм людини по-різному, іноді ми не підозрюємо про їхнє існування і дивуємось поганого самопочуття, начебто безпричинно. Мало хто знає, що паразити можуть спокійно...  далее..
Три кити молодості
Чи є певні правила омолодження? Пропонуємо подивитися на проблему збереження молодості з різних сторін. Для вас рекомендації медика, косметолога і, звичайно, зірок шоу-бізнесу - все-таки вони найяскравіший приклад того, що час може бути не владний над красою....  далее..
Тріщини на губах. Я пам'ятаю губ твоїх корали ...
Так, як би ти не намагалася їх замазати, толку від цього ніякого, факт, як то кажуть, на обличчя. Вірніше на обличчі. Але найнеприємніше навіть не це, а те, що ти навіть не можеш посміхнутися, адже будь-який рух губами викликає біль. Та й вигляд у них, прямо скажемо не естетичний:...  далее..
Трави сну
Не секрет, що здоровий і правильний сон потрібний усім без винятку. Особливо зараз, коли ми перейшли на зимовий час, і наш організм всі ніяк не може до цього пристосуватися. Проте часто ми стикаємося з проблемою безсоння, яку вирішуємо зазвичай за допомогою снодійних препаратів,...  далее..
Ти - моє дихання ...
Людина, як відомо, до всього звикає - до радощів, великим грошам, гарній погоді і навіть поганим запахам. Тому багато людей і не здогадуються, що з рота у них погано пахне....  далее..
Тест для імунної системи
З Імунна система повинна захищати організм від бактерій, вірусів і грибків. Вона ж відповідає за стан печінки, шкіри і сполучної тканини, та й за багато чого іншого. Цей тест допоможе вам визначити, наскільки добре працює ваш імунітет. Відповівши на питання, складіть отримані бали...  далее..
Темні кола під очима дитини: втома або хвороба?
Дитина - істота ніжне і надзвичайно чутливе, тому уважна мама без праці може помітити зміни в його самопочутті з його поведінки і зовнішнього вигляду. Адже багато хвороб вже на ранніх стадіях дають про себе знати якимись, нехай і незначними, зовнішніми проявами. Часто мам турбує...  далее..
Танорексія
З давніх пір відомо, що одне і те ж у малих дозах є ліками, а у великих - отрутою. Це твердження справедливо і для ультрафіолетових променів, які викликають утворення засмаги на шкірі. Танорексія (від англ. Tan - загар) - хвороблива пристрасть до засмаги незалежно від пори року....  далее..
Так чи шкідливий кави, як про нього говорять?
Звідки з'явилася думка, що кава категорично шкідливий для здоров'я, тепер уже навряд чи хто згадає, але думку це настільки міцно закріпилася в свідомості людей, що провину за всі неприємності зі здоров'ям ми дружно звалює на ароматний напій. А тим часом кави ще здавна...  далее..
Така міфічність втрата цноти
Про втрату цноти багато міфів, розглянемо найпопулярніші. У рубриці Здоров'я: Резус-фактор негативний...  далее..