загрузка...

Сам собі стоматолог. Домашнє відбілювання зубів
Стоматологія задоволення не з дешевих, і не тільки в плані грошей: сучасної городянки, як правило, досить складно поєднати свій напружений графік з візитами до дантиста. Одна справа, якщо мова йде про обов'язкове профілактичному огляді раз на півроку або, тим більше, вирішенні...  далее..
Самомасаж шиї
Масаж володіє прекрасними профілактичними, розслаблюючими і лікувальними властивостями. Різновидів масажу кілька, кожен призначений для певного випадку і виконує конкретні завдання. Тема цієї статті - самомасаж шиї, який можна виконувати самостійно, якщо знати основні прийоми і правила...  далее..
Найрідкісніші хвороби
Традиційно, офіційна медицина спрямована на дослідження та лікування поширених і добре відомих захворювань. Діагностика таких хвороб відмінно вивчена, симптоми класифіковані, а методи лікування випробувані на численних пацієнтах. Люди з рідкісними хворобами як би випадають за це...  далее..
Цукровий діабет у дітей: ознаки і симптоми цукрового діабету у дітей, лікування
На жаль, цукровий діабет - хвороба не лише дорослих огрядних людей, до неї схильні і діти. Жіночий журнал NashaKrasa розповість про особливості захворювання у дітей та його лікування. Діти і підлітки в основному схильні до захворювання на цукровий діабет I-го типу, інсулінозалежній...  далее..
Цукровий діабет: типи цукрового діабету, причини, діагностика, профілактика, ускладнення
Сьогодні діагноз цукровий діабет, на жаль, не рідкість. Однак досягнення медицини, засновані на постійному вивченні цього захворювання, дозволяють хворим на цукровий діабет вести нормальне життя, повноцінно працювати і займатися спортом. Жіночий журнал NashaKrasa розповість про це...  далее..
Ромашка лікарська - перший помічник у домі
Ромашка зарекомендувала себе як найпростіше і доступний засіб народної медицини, яке має яскраво виражену протизапальну й антисептичну дію. Властивості ромашки здавна застосовувалися в знахарстві. Її можна вживати як в натуральному - сирому вигляді, так і у вигляді відварів, настоянок...  далее..
Рецепти довголіття
Ясний розум, хороша пам'ять і здорове серце - ось запорука довгої і цікавого життя. Щоб хвороби не торкнулися тебе, введи в свій раціон ці продукти. І переконайся в тому, що обходитися можна бути без ліків і мікстур. Плюс побачення зі зморшками відстрочити на десятиліття....  далее..
Рефлексотерапія
Уяви собі, що в тебе захворів, наприклад, зуб. Що ти будеш робити? Відповідь зрозуміла: схопитися за щоку і побіжиш до стоматолога. А якщо справа відбувається пізно ввечері, і всі стоматологи давно сплять? Адже до ранку треба ще як-то дожити! Тоді ти почнеш смикати і погладжувати...  далее..
Рослинні антидепресанти
Ритм життя сучасної людини настільки стрімкий, що часто супроводжується стресами і депресіями. Чи варто говорити про те, що з даними наслідками постійного поспіху, постійної зайнятості слід боротися на ранніх етапах. Сьогодні світовий ринок медикаментозних препаратів надає величезний...  далее..
Розширення кровоносних судин
Ці проступили на поверхню шкіри вузлики судин часто називають "трояндочками". Мова йде про розширення крихітних кровоносних судин, які знаходяться безпосередньо під шкірою (капіляри), а не про "лопнувшіх" судинах, як багато хто вважав раніше....  далее..
Розфарбуємо дзеркало душі! Кольорові контактні лінзи
Завжди мріяли виблискувати казковим смарагдовим поглядом чи були б не проти зробити свою природну непомітну сіроокого трохи більш яскравою? Шкодуєте, що можна підібрати одяг і макіяж під колір очей, а, навпаки, не виходить? Сьогодні можливо все - леді може отримати будь-які очі,...  далее..
Робота в офісі: що загрожує вашому здоров'ю?
Невтомні офісні трудівниці, яких так часто показують у кіно, володіють, як правило, незламним здоров'ям. Причому воно стає тільки міцніше в міру того, як вони граціозно піднімаються кар'єрними сходами. Насправді, в житті все трохи інакше і офісний праця таїть у собі чимало...  далее..
Псоріаз: в очікуванні нової атаки
Зі стародавніх часів псоріаз називали «розами диявола». Хворого обходили стороною, боячись від нього заразитися. Це зараз відомо, що псоріаз абсолютно нешкідливий для оточуючих, але багато невігласи продовжують дивитися на людину з псоріазнимі бляшками з часткою відрази. Через це...  далее..
Психологія зайвої ваги
Як відомо, левова частка зусиль салонів краси, клінік естетичної медицини і фітнес-центрів спрямована на те, щоб допомогти їх клієнтам знайти ідеальні фігури і тіла. Однак, часто всі їхні зусилля пропадають даремно. І тимчасово постройневшая і блещущая красою дама через кілька місяців...  далее..
Прості правила здоров'я
Нікому з нас не хочеться зустріти Новий рік, чхаючи і кашляючи. Але, на жаль, взимку дуже просто підхопити застуду чи щось більш серйозне. Тому в осінньо-зимовий період треба бути особливо уважним до свого здоров'я та зміцненню імунітету....  далее..
Профілактика типових офісних хвороб
Як це не сумно, але доводиться визнати, що з деяких пір в нашому вжитку з'явилося поняття офісні хвороби. Про них заговорили не відразу, хоча про існування професійних хвороб відомо давно. Але одна справа, коли мова йде про людей фізичної праці або тих, хто працює на шкідливих...  далее..
Професійні захворювання
Не секрет, що навіть кохана і бажана робота підчас доставляє нам деякі неприємності. Багато професій пов'язані з небезпекою і шкодою для здоров'я. Навіть прості офісні працівники, і ті ризикують здоров'ям, просиджуючи нерухомо по кілька годин у своїх кабінетах. Сьогодні...  далее..
Тривала гикавка
Найтриваліший напад гикавки тривав 68 років. Американець Чарлі Осборн 1884 народження почав гикати у віці 38 років і гикав аж до самої смерті (1990 рік). А вам доводилося гикати? Впевнені, що ви відповіли позитивно, адже ікают все, хоча і не знають, що з себе представляє гикавка...  далее..
Проблема абортів
Абортом називається всяке переривання вагітності. Для вірного розуміння моральних аспектів цього виду медичного втручання необхідно усвідомлювати, що вагітність - це, з одного боку, нормальний фізіологічний процес, що відбувається з жінкою (її організмом), а з іншого, - це процес...  далее..
Ознаки простатиту
Говорячи про простатит, потрібно пам'ятати дві речі. По-перше, з усіх чоловіків, які скаржаться на сексуальні проблеми, тільки у кожного десятого вони пов'язані з простатитом. По-друге, в основі простатиту, як правило, лежить та чи інша інфекція, що оселилася в організмі....  далее..