загрузка...

Причини затримки місячних
Безсумнівно, критичні дні вам жахливо заважають. Вам доводиться відмовлятися від якихось розваг, інтенсивних занять спортом, а то й взагалі, лежати на дивані з грілкою по п'ять днів поспіль. Але, коли трапляється затримка місячних, ви тут же починаєте хвилюватися і чекаєте їхнього...  далее..
Причини стресу
Поняття «стрес» міцно увійшло в побут і асоціюється з нервовими розладами, що ведуть до важким недуг. Ми з'ясовуємо причини стресу і шукаємо методи боротьби з ним. Але мало кому відомо, що стрес, у буквальному значенні його - річ необхідна для життя людини. Що ж таке насправді...  далее..
Причини головного болю
«Голова - це кістка, а кістка вболівати не може» - якщо ви до сих пір згодні з цим твердженням, вас можна тільки привітати, а деякі навіть відверто вам позаздрять. Більшість же людей не раз випробувало на собі напади головного болю, і сьогодні жіночий журнал NashaKrasa спробує розібратися...  далее..
Причини безпліддя у жінок
Радість дитячих очей, заразливий сміх, батьківська турбота та багато іншого - це не повний перелік земних благ, які не відчувають люди страждають безпліддям. Безпліддя є самої наболілої темою сучасного суспільства. За статистикою безплідні шлюби в Росії становлять 25% від загальної...  далее..
Передменструальний синдром. Як з ним боротися?
Менструації і період перед ними для кожної з нас зазвичай пов'язані не тільки з деякими змінами в способі життя, але і з внутрішнім дискомфортом, впоратися з якими найчастіше дуже непросто. У чому причини цього дискомфорту і як з ними боротися своїм читачкам розповідає сьогодні...  далее..
Правила догляду за зубами
Ваші друзі впевнені, що ви людина весела і доброзичливий, колеги вважають, що ви впевнені в собі і завжди досягати поставлених цілей, начальство користується вашою здатністю відразу розташувати співрозмовника до себе, і доручає вам важливі зустрічі і переговори. І що найцікавіше,...  далее..
Правда і міфи про вітаміни
У результаті дефіциту або відсутності вітамінів розвивається вітамінна недостатність (авітаміноз або гіповітаміноз). Причиною вітамінної недостатності може бути не лише дефіцит вітамінів у харчовому раціоні, але й порушення їх всмоктування в кишечнику, транспортування до тканин і...  далее..
Наслідки куріння. Наскільки вони небезпечні?
Ні для кого вже давно не є відкриттям, що куріння - звичка надзвичайно шкідлива. Однак, незважаючи на те, що медицина твердить про це дуже активно і наполегливо, людей, з насолодою затягуються сигаретою, чомусь менше не стає. Бути може, виною тому безтурботне ставлення до різного...  далее..
Популярний ботокс
Ін'єкції ботокса стали найпопулярнішою косметичною процедурою наших днів. NashaKrasa ретельно розглянув два найвідоміших методу КОЛАГЕН...  далее..
Користь риб'ячого жиру
Як показують практика і життєвий досвід, все, чим ми так любимо тішити шлунок, здебільшого марно або навіть шкідливо. Що стосується корисних і потрібних продуктів, то вони найчастіше без смаку або викликають у нас огиду. Проте ніхто не стане сперечатися, що коли здоров'я потребують...  далее..
Повна діагностика організму - попереджаємо хвороби
Наша зайнятість і швидкий темп життя, коли навіть спілкування з близькими людьми відбувається на бігу, диктує свої правила. Завантаженість на роботі і вдома залишає мало часу на догляд за собою і повноцінний відпочинок, заганяючи сучасну жінку в строгі рамки щоденних турбот. Навіть...  далее..
Підкорите світ білосніжною посмішкою!
Про білосніжній усмішці мріяли красуні всіх часів. Вибілювати зуби намагалися ще в Стародавній Греції. Психологами відмічено, що білосніжні зуби і чарівна посмішка - запорука успішного знайомства, а від знайомства залежить багато чого, адже білизна зубів - кращий показник здоров'я....  далее..
Чому небезпечний свинячий грип?
Звістка про спалах цієї хвороби, відомої з 1930 року, відразу поширилася по всьому світу і посіяла паніку. Свинячий грип (porzine influenza, swine influenza virus), що передається людям і зафіксований навесні в Мексиці, змінив плани безлічі мандрівників, став причиною збитків фермерських...  далее..
Чому на холоді лущаться губи
Ця проблема знайома багатьом. Ледве на вулиці холоднішає, як губи починають покриватися корочками, які потім злущуються і повисають не естетично лохмушкамі. Що ж робити?...  далее..
Чому люди позіхають?
Коли ви позіхає? Сидячи вдома і переглядаючи нудну телепередачу? На уроці, лекції або в офісі по ходу нескінченного робочого дня, зустрічаючи старого зовсім нецікавого знайомого чи добираючись додому на електричці? У нашому житті буває чимало ситуацій, коли так і хочеться взяти і...  далее..
Чому кістки руйнуються
Остеопороз - прогресуюче захворювання кісткової тканини, при якому кістки втрачають кальцій, а разом з ним міцність. Кістки стають крихкими, що може спричинити часті переломи - навіть при незначних травмах....  далее..
Пластика вух (отопластика), відгуки, вартість. Ускладнення після отопластика
Жіночий журнал NashaKrasa продовжує знайомити читачок з досягненнями пластичної хірургії. Сьогодні мова піде про одну з найпростіших, але, тим не менше, важливих послуг - пластиці вух - отопластика. Вуха не найважливіша деталь зовнішності - так вважають ті, у кого з цим немає абсолютно...  далее..
Плач на здоров'я!
Чоловіки жіночі сльози недолюблюють. Та й жінки губляться при вигляді блискучих доріжок на щоках подруги і її спотворених емоцією брів. Тим не менш без сліз людині обійтися абсолютно неможливо. І навіть якщо свідомими зусиллями сльози можна утримати від виливу, то наслідків для здоров'я...  далее..
Пиво - напій справжніх жінок
Золотисте, освіжаючий, з терпкою гіркуватістю ... Ну чому кращі речі в світі вважаються законної приналежністю чоловічого дозвілля? Годі! Жіночий журнал NashaKrasa називає 5 причин, по яких пиво офіційно визнається істинно жіночим напоєм. Леді, вип'ємо за нас із вами!...  далее..
Харчова алергія - симптоми
Харчова алергія - чутливість організму до певних продуктів або їх компонентів. Реакція відбувається тому, що організм помилково вважає продукт небезпечним або отруйним. Їжа, що викликає алергічну реакцію у даної людини, називається алергеном. Залежно від симптомів (від почервоніння...  далее..