загрузка...

Лікарська рослина перстач білий. Фітотерапія - препарат Перстач + для лікування захворювань щитовидної залози. Унікальна розробка російських лікарів.
Potentilla Alba - Перстач біла Рідкісне унікальна рослина перстач білий розбурхує уми фітотерапевтів, цілителів та лікарів. Особливу надію на перстач білу покладають хворі з різними захворюваннями щитовидної залози. Перстач білий володіє потужним впливом на щитовидну залозу, регулюючи...  далее..
Куркума зберігає молодість, красу і здоров'я. Корисні властивості куркуми.
У куркуми містяться сильні антиоксиданти, які нейтралізують вільні радикали - нестабільні молекули, що руйнують клітини. Багато жінок використовують куркуму для збереження молодості і краси, застосовуючи її як для...  далее..
Куріння та шкіра
В багатьох наукових досліджень проводилися порівняння між шкірою курящих і некурящих. Результат виявився невтішним для курців. Куріння...  далее..
Червоне вино і здоров'я. Користь червоного вина і застосування в лікувальних цілях.
Червоне виноградне вино вважається навіть корисним для здоров'я людини, якщо його вживати грамотно...  далее..
Косметологічні процедури та корекція фігури в медичному центрі акупунктури та гомеопатії Вікторії Томас.
На правах реклами У сучасних медичних центрах користуються великою популярністю косметологічні процедури лікувального та естетичного характеру. Широко відомі класичні процедури, такі як масаж обличчя, чищення шкіри, косметичні...  далее..
Улюблені війкових рецепти для зростання і зміцнення. Народні домашні рецепти для вій.
Догляд за віями і шкірою очей в домашніх умовах. Вії потребують у харчуванні та догляді не менше,...  далее..
Енергетичні напої - склад і дію компонентів на організм людини. Гуарана. Про шкоду енергетиків.
Енергетики. Енергетичні напої. Сучасна харчова промисловість з кожним днем нас радує все новими і новими продуктами. Ми звикли,...  далее..
Дігтярне мило від прищів. Властивості Дігтярне мила. Для чистоти і краси вашої шкіри.
Дігтярне мило для краси та здоров'я людини. Дігтярне мило знову стає популярним, завдяки...  далее..
Боремося зі зморшками!
Зморшки - від них не застрахований ніхто, але затримати поява зморшок і зменшити їх кількість можна. Чим рухливіший особа, тим швидше з'являються на ньому зморшки. У людей спокійних зморшок завжди менше, ніж у нервових, запальних. По можливості, потрібно менше...  далее..
Антиоксиданти у косметиці та продуктах - для краси, здоров'я і захисту організму та шкіри
Антиоксиданти - це речовини, які захищають організм від вільних радикалів і активних форм...  далее..
Кабачки: склад, корисні і лікувальні властивості. Лікування кабачками. Кабачки для шкіри, волосся і в кулінарії
Більшість учених вважає, що кабачки з'явилися в Центральній Америці - там їх вирощували вже близько 5000 років тому. Привезли їх до Європи, звичайно, вже в XVI столітті, після відкриття Колумба, як і багато інші овочі, рослини і фрукти. Однак є ще одна версія появи кабачків - ві...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Продовження Цинк і шкіра рук: як тільки на руках з'являться висипання, дерматологи ставлять діагноз: екзема. Зазвичай прописують кортізоновие мазі, антибіотики, інші ліки, щоб слущіть шкіру, яка виглядає після цього, як після опіку. А куди простіше вча...  далее..
Хімічний склад продуктів. Мікроелементи (мінерали)
Без фосфору, кальцію, магнію, вітаміну D нам не обійтися. Але нашим кісткам, шкірі не обійтися і без цинку. Мікроелемент Цинк. Що ми знаємо про цинку? 5 тисяч років тому єгиптяни користувалися цинковою маззю для швидкого загоєння ран. Приблизно 100 років тому вияви...  далее..
Як позбутися від запору. Клітковина. Продукти, що містять і багаті клітковиною. Народний засіб лікування запору
Повільне виділення калу через нестачу клітковини сприяє надмірному розмноженню бактерій. Будь-яка концентрація бактерій в кишечнику автоматично тягне за собою появу умов для виникнення новоутворень. Ось чому люди, в меню яких занадто багато жирів, тваринних білків, цукру, алкогол...  далее..
Запор. Причини запору. Як позбутися від запору. Народні засоби лікування запору
«Звичка понад нам дана, заміна щастя вона», - вважав великий російський поет О. С. Пушкін. Жаль! У наш час все залежить від комерційних інтересів. Навіть звички, звичаї, як правило, нав'язуються суспільству за допомогою посиленої реклами. На жаль, висновки багатьох вчених часто ви...  далее..
Винотерапія - користь вина. Вино для здоров'я
Відомо, що за своїми цілющими властивостями виноградний сік можна прирівняти до меду і грудного молока - так вважав Гіппократ, а він був основоположником медицини. Великий вчений античності був упевнений, що виноград чудесним чином відповідає самій людській природі, тому в...  далее..
Кавунова дієта. Меню кавунової дієти. Переваги і недоліки кавунової дієти. Вміст поживних речовин у кавуні
Давайте поговоримо про ті якості кавуна, які стануть основою для нашої кавунової дієти. По-перше, кавун солодкий. І в цьому немає нічого страшного. Справа в тому, що основна частка Сахаров в кавуні припадає на фруктозу (фруктовий цукор) і глюкозу, тобто пр...  далее..
Вітаміни. Вміст вітамінів у продуктах. Недолік і користь вітамінів
Життя без вітамінів неможлива. Дуже важко уявити собі, як всього один лише елемент живлення може впливати на багато процесів, що протікають в організмі, а також і на всі здоров'я в цілому. Вітаміни спочатку були відкриті людьми, далекими від медицини. Офіційна наука пос...  далее..
Вітаміни та організм. Джерела вітамінів
Вітамін Р - це природна сполука, що об'єднує групу біологічно активних речовин під назвою флавоноїди. У неї входять близько 150 елементів: гесперидин, ескулін, антоціани, катехін і так далі. У силу того, що вітамін Р може частково покривати п...  далее..
Вітаміни та організм. Джерела вітамінів
Свою назву вітамін К отримав за першою літерою прізвища американського гематолога Куіка, який відкрив цей вітамін. Вітамін До антігеморрагіческій. Геморагія - закінчення крові із судин. Вітамін До попереджає кровотечі та крововиливи. Це не одна речовина, а багато...  далее..