загрузка...

Методи загартовування. Будь здорова цілий рік!
Коли мова заходить про загартовування, чомусь завжди маються на увазі діти. І, з одного боку це зрозуміло - дітей треба гартувати, щоб вони росли здоровими і менше хворіли. З іншого боку, зовсім не логічно не гартувати себе. Жіноче здоров'я не менше дитячого потребує додаткового...  далее..
Методи гомеопатії
Гомеопатичне лікування стає все більш популярним серед пацієнтів і лікарів у всьому світі. Хтось вважає, що гомеопатія творить дива - виліковує невиліковних хворих і справляється там, де безсила традиційна медицина, хтось ставить методи гомеопатії під сумнів. Про те, що лежить в...  далее..
Менструальна мігрень
Згаслі очі, сіре обличчя, зморщені брови і анальгетики в шлунку - такий типовий портрет жінки, яка страждає головними болями, пов'язаними з початком менструального циклу. У медицині є навіть таке поняття менструальна мігрень. Що робити, щоб пом'якшити або зменшити ці фізіологічні...  далее..
Менопауза
Отже, ваш час настав. Молодість минула безповоротно, думки сумовиті, вас кидає то в жар то в холод і взагалі, сенс життя здається загубленим. Нічого дивного, пригнічений стан і неприємні фізіологічні явища - цілком нормальні симптоми менопаузи. Сьогодні жіночий журнал NashaKrasa...  далее..
Медичні аспекти занять шейпінгом
До занять шейпінгом може бути допущена будь-яка жінка. Однак ступінь фізичного навантаження повинна відповідати рівню стану здоров'я і бути строго індивідуальна. При неправильно підібраною може спостерігатися погіршення здоров'я, тому з першого ж заняття ви, проходьте медичне...  далее..
Мед для очей
За допомогою меду можна ефективно захистити очі від почервоніння, втоми і випромінювання моніторів комп'ютерів. Про те як це зробити на сторінках жіночого журналу NashaKrasa?...  далее..
Мастопексія (підтяжка грудей): відгуки, рекомендації, методики
Ринок косметологічних послуг в наші дні надзвичайно різноманітний. Те ж повною мірою відноситься і до пластичної хірургії. Силіконові форми глянцевих кокеток давно стали притчею во язицех, особливо дісталося любителькам збільшувати груди. Проте невірно було б думати, що силікон -...  далее..
Мастопатія
Раніше лікарі називали мастопатію істеричної пухлиною, бажаючи підкреслити, яку важливу роль у перебіг хвороби грає психологічний стан жінки. І дійсно, розростання тканинних структур в грудях прямо пов'язане з тим, наскільки часто ми нервуємо. Тим часом при величезному різноманітті...  далее..
Масаж шиацу
Головний біль, безсоння і простуда - не привід ковтати таблетки жменями. Підвищити імунітет і зміцнити здоров'я можна, впливаючи на особливі точки тіла....  далее..
Маммопластика
Дуже важливою частиною красивого жіночого тіла є груди. Причому висока і красива груди не залишається без уваги, як у жінок, так і у чоловіків. Навіть якщо природа не наділила вас пишними формами, груди змінилася після годування або на грудях поставили відбиток року засмучуватися...  далее..
Улюбленець від усіх хвороб
Незважаючи на те що аптечний бізнес процвітає, багато хто вибирає нетрадиційні способи терапії ... Ліки під рукою...  далее..
Літня школа виживання: як лікувати укуси комах
Літо - це не тільки пора відпусток і відпочинку, але й час підвищену вірогідність бути укушеним комахами. Прекрасний вечір на березі озера затьмарюється настирливими комарами, прогулянка в тіні лісової прохолоди - непомітними кліщами, а насолоду соковитим кавуном або динею солодкої...  далее..
Лісові кліщі. Як боротися з лісовим кліщем?
Після довгої зими ледь наступають перші теплі деньки, всі ми прагнемо на природу: скинути напругу суєтного міста, подихати свіжим повітрям, не отруєним вихлопними газами, поміркувати в тиші і спокої, а також запастися щедрими дарами природи. При цьому з настанням сезону ми заздалегідь...  далее..
Ліки з дерева і грядки теж вимагають оглядки
Антибактеріальні речовини, що містяться у фруктах, овочах, зелені нерідко здатні успішно замінити дорогі ліки, але і природні «препарати» мають свої протипоказання....  далее..
Лікування вагініту
Статистика останнього часу показує, що вагініт є досить частим гінекологічним захворюванням. Приблизно 70% жінок ставили діагноз - вагініт. Однак нехай вас не лякає цей факт. Незважаючи на поширеність цього діагнозу, нічого небезпечного в ньому немає. І позбутися його можна навіть...  далее..
Лікування щитовидної залози в період вагітності
Три тижні після зачаття в маленькому зернятку починає закладатися щитовидна залоза. Мама найчастіше ще не знає про майбутнє чоловічка. До кінця першого триместру його щитовидна залоза вже накопичує йод і секретирует гормони, гостро потребуючи в достатній кількості йоду. І тільки...  далее..
Лікування молочниці народними засобами, народні рецепти від молочниці
Молочниця - захворювання, яке зустрічається у представниць прекрасної статі не залежно від віку. Давайте сьогодні поговоримо про те, що таке молочниця і які існують народні засоби від молочниці....  далее..
Лікування хропіння. Як перестати хропіти?
Прийнято вважати, що хропіння - явище характерне тільки для чоловіків. Справжні леді не страждають нічим подібним і тільки морщать носики, слухаючи розповіді подруги про те, як бідолашна мучилася безсонням під трелі другої половини. Жіночий журнал NashaKrasa не збирається нікого...  далее..
Лікування гіпнозом. Вселяють - ви здорові!
Техніки зміни свідомості, нині відомі під загальним найменуванням «гіпноз» відомі людству з найдавніших часів. Ефект занурення людини у керований сон, якесь прикордонне стан, досягався завдяки вживання «цікавих» рослин або дій спеціально підготовленого особи - шамана, жерця. Гіпнотичний...  далее..
Лікування часником. Часникова терапія
Часник заробляє авторитет серед учених-медиків, що відносяться до лікувальних рослинам скептично. Вони підтверджують корисні якості, відомі народній медицині вже багато століть, і відкривають нові...  далее..