загрузка...

Лікування короткозорості. Вправи при короткозорості
Людське око - дуже складне і тонкий пристрій, з яким потрібно дбайливо поводитися. Але часто нам ніколи про це замислюватися - безліч паперів, які потрібно заповнити, довге сидіння за комп'ютером вдома і на роботі, читання, лежачи на дивані, найчастіше при поганому освітленні,...  далее..
Лікувальні камені
У будь-якому коштовному камені або металі укладено якийсь магічний сенс. В них - глибинне відображення космічних таємниць, до кінця ще не розкритих людиною. Але таємничість не перешкода для дослідження цілющих сил, укладених в якому-небудь смарагд або срібному браслеті. Можна чогось...  далее..
Крім жартів
У Міжнародній асоціації практичного та терапевтичного гумору (AATH) знають точно: сміх покращує діяльність серцево-судинної та імунної систем, а також сприятливо впливає на роботу внутрішніх органів. І тому рекомендують частіше сміятися і дивитися більше комедій. У Росії до лікування...  далее..
Контрацепція: питання життя
Все, що ви хотіли знати з приводу застосування протизаплідних засобів. Жіночий журнал NashaKrasa відповідає на найбільш нагальні питання читачок з приводу застосування протизаплідних засобів....  далее..
Контрацепція і демографія
Росія переживає серйозну демографічну кризу. За прогнозами демографів, до 2051 року чисельність населення країни може скоротитися на третину - з 146 до 98 млн. чоловік. Серед причин, що впливають на падіння народжуваності, «традиціоналісти» називають широке поширення контрацепції....  далее..
Кому потрібна вакцина проти грипу?
Кожен рік одне і теж: наближається зимовий сезон - і на нас з усіх інформаційних джерел обрушуються страшні звістки про насувається епідемія нового, ще незнайомого нам вірусу грипу. Жаху додають ще й розповіді про страшних ускладненнях, які можуть відбутися в організмі людини внаслідок...  далее..
Компреси від кашлю
Сьогодні лікувати застуду стало набагато легше, ніж у попередні часи. Нам не потрібно мчатися на самий край села, щоб випросити цілющого зілля у місцевої знахарки, не потрібно ганяти по подвір'ю нещасного гусака, щоб добути трохи чудодійного жиру для розтирання або у глупу ніч...  далее..
Коли спорт шкідливий: факти та міфи
Коли ми чуємо, як хтось говорить про те, що спорт шкідливий для здоров'я, ми відразу підозрюємо людини в елементарній ліні. Адже кожному відомо, що фізичні вправи необхідні для розвитку, нормального функціонування органів і навіть психічного стану людини. Звідки ж беруться подібні...  далее..
Кава - пити чи не пити?
Якими тільки міфами не оточений цей загадковий напій ... Всі чули про шкоду кави. Нібито він може спровокувати хвороби серця, сприяти виникненню раку, безпліддя і т.д. Нічого дивного, що багато хто відмовляється від його употребленія.Однако численні дослідження показують, що кава...  далее..
Кавоманів - бич нашого часу?
Звичайно, кавоманів всерйоз непокоїть лікарів, але не тільки з-за підвищеного споживання кофеїну: в організм людини потрапляють ще й токсини - вони знаходяться в хімічних речовинах, якими обробляють зерна під час росту і дозрівання і тоді, коли екстрагують кавовий напій. Кава без...  далее..
Карієс. Лікування і профілактика
Карієс - одне з найпоширеніших захворювань зубних, з яким хоч раз у житті стикався майже кожен з нас. Він так само старий, як і світ - дослідники виявили сліди його присутності навіть на черепах найдавніших людей, які існували ще за сотні тисяч років до нашої ери. Хвороба ця підкрадається...  далее..
Як я позбулася від безсоння?
Є думка, що ті, хто страждає від безсоння, сильно перебільшують своє реальне недосипання. Але так легко говорити про це можуть тільки ті, хто сам ніколи не страждав від безсоння. Коли ти встаєш вранці абсолютно розтрощений і втомлений, як ніби не стулив очей всю ніч, то вже немає...  далее..
Як зміцнити імунну систему
Імунітет складна штука. І восени особливо хотілося б бути власником сильного імунітету, щоб уникнути різних нездужань і хвороб. Розглянемо варіанти, які нам у цьому допоможуть....  далее..
Як упоратися зі стресом
Ось уже кілька днів вас мучать головні болі і безсоння, нічого не здатне вас порадувати або зацікавити, ви буквально відчуваєте, що на вас навалилася нестерпний тягар і єдине, чого вам хочеться - сховатися від усіх, нічого не бачити і не чути, а краще взагалі , впасти у сплячку....  далее..
Як зняти нервову напругу
За день ви переробили масу справ і все одно щось не встигли. Ледве розтягнувшись на ліжку, замість блаженного сну, ви занурюєтеся в аналіз минулого дня і готуєтеся до завтрашньої битві. І так день за днем. Зростає занепокоєння і невдоволення собою, страх не впоратися з ситуацією,...  далее..
Як знизити рівень холестерину без ліків
Свій рівень холестерину в крові знають не більше 5% із нас. Для порівняння, в США і Європі ця цифра складає майже 80%. Таке халатне ставлення до холестеринового фактору ризику інфарктів та інсультів цілком узгоджується з високим рівнем смертності від серцево-судинних захворювань...  далее..
Як здати аналізи правильно
Турбота про здоров'я неможлива без медичних обстежень. Але як правильно до них підготуватися? Ми знаємо, що аналізи потрібно здавати натще, а певні продукти, алкоголь, ліки, і навіть фізичні навантаження можуть впливати на результати досліджень! Жіночий журнал NashaKrasa розповідає...  далее..
Як зберегти спину вагітним
Одне з найбільш уразливих місць у вагітної жінки - це спина. Вона ниє, коли довго сидиш, коли довго стоїш і навіть коли довго лежиш. А адже доводиться ще щось по дому робити. Чим же краще зайнятися майбутній мамі, щоб не перевантажувати спину?...  далее..
Як продумати зачаття дитини
Небажана вагітність - проблема, яка веде до вибору з двох зол. Менше зло - залишити дитину й жити з провиною, за те, що в глибині душі був опір його народженню. Це, у свою чергу, може сформувати у дитини вроджений комплекс непотрібності. Інший варіант - тверде рішення залишатися...  далее..
Як правильно зіграти з твоїм типом шкіри
Настає час відпусток і кожної з нас хочеться, щоб шкіра швидше покрилася рівним золотистим загаром ... але не в усіх виходить це однаково легко. Вся справа в светотіпе шкіри, способі життя і місце проведення відпустки. Як і де потрібно зіграти саме тобі, і як обдурити природу ми...  далее..