загрузка...

Як підняти собі настрій
Світ навколо нас - це дзеркало нашого внутрішнього стану. Варто настрою зіпсуватися - і фарби навколишнього світу тьмяніють, пейзажі стають смутними, а саме існування здається безрадісним і монотонним. Поганий настрій позначається на відносинах з іншими людьми, на самопочутті, на...  далее..
Як перестати заздрити
Жила-була в людському мозку заздрість. Цвіла, мов троянда, обдаровуючи шипами всіх оточуючих. І відчував людей, що недобре це почуття, заздрість, але не знав, як перестати заздрити. І ось в один прекрасний день прийшла йому в голову ідея розділити заздрість на чорну, погану, і білу,...  далее..
Як здолати застуду без ліків
При появі перших ознак застуди багато хто з нас тут же накидаються на сильнодіючі препарати та антибіотики, щоб «задавити» хвороба на самому початку. Можливо, це комусь допомагає скоротити час бюлетеня, але при цьому піддає організм серйозного лікарському стресу....  далее..
Як убезпечити свій кишечник у відпустці
Навряд чи хто, відправляючись у відпустку, особливо в тропічні південні країни, всерйоз замислюється про те, як себе в цих країнах буде відчувати наш середньоєвропейський кишечник. А адже цей складний орган здатний збунтуватися від незнайомих делікатесів, прянощів та іншого способу...  далее..
Як знайти лікаря?
Головні лікарі відомих клінік розповіли NashaKrasa, як знайти відмінного особистого лікаря. Тобто як зберегти і примножити власне здоров'я і навіть гроші....  далее..
Як лікувати запори (Ні охнуть, ні зітхнути ...)
Згодна, ця тема явно не для глянцю. Але це зовсім не означає, що з істинною леді не може трапитися нічого подібного. Може і ще як! Тільки вона, ця леді, навряд чи стане говорити про це з подругами. І дуже даремно: дружній, а головне, грамотний рада, може допомогти практично в будь-якій...  далее..
Як лікувати опіки
За статистикою робота звичайної скромної домогосподарки за ступенем небезпеки стоїть зовсім недалеко від професії пожежного або міліціонера. Це не дивно - безліч дрібних і великих нещасних випадків, побутових травм та інших неприємностей підстерігають жінку, яка цілий день порається...  далее..
Як лікувати молочницю
Існує цілий ряд жіночих захворювань, які є дуже поширеними вже не одне десятиліття. Одне з них - молочниця, про існування якої знає практично кожна жінка. Однак далеко не всі розуміють, наскільки вона серйозна, і як з нею боротися. Жіночий журнал NashaKrasa як можна більш докладно...  далее..
Як купати новонародженого
Погодьтеся, що навіть жінки, які народили не першого дитини і чудово обізнані про те, як купати новонародженого, все одно ставляться до даної процедури з особливою увагою і навіть деяким побоюванням. Особливо, якщо це стосується самого першого купання....  далее..
Які хвороби видно по очах
Очі - один з найскладніших та найбільш загадкових органів людського тіла. У літературі їх часто називають «дзеркалом душі», але вони ж можуть стати і дзеркалом тих хвороб, що явно і ще приховано розвиваються в нашому організмі....  далее..
Як боротися з короткозорістю?
Короткозорість або міопія - лідер у рейтингу проблем із зором. При цьому захворюванні людина перестає чітко розрізняти предмети на далеких відстанях, доводиться жмуритися, посувати ближче до очей текст. При цьому очі напружуються, втомлюються, що ще більше збільшує негативні діоптрії....  далее..
Як бути впевненою в собі
Чіткого і конкретного поняття впевненості в собі на даний момент, на жаль, не існує. Проте численні дослідження психологів на цю тему дозволили виявити основні ознаки впевненою в собі особистості і скласти спеціальні тренінги, що дозволяють цю впевненість виробити. Якщо вас займає...  далее..
Як швидко заснути? Способи швидко заснути
Це цікаво, корисно і потрібно знати будь-який з нас і без знижок на вік! Жіночий журнал NashaKrasa сьогодні розповідає, у що можуть «підсумовуватися» часті недосипання і як з цим боротися. Рецепти для гарного сну, ласкаво просимо в записну книжку!...  далее..
Як швидко позбавитися від втоми
Якщо людина втомлюється, то у нього, як правило, починає боліти голова, ниють м'язи і мутиться зір ... Чи можна цього уникнути? На думку вчених...  далее..
Як швидко позбавитися від головного болю
Ви можете готувати свій організм до появи головного болю довго і ретельно: поменше бувати на свіжому повітрі, пити каву літрами, не відриватися по кілька годин від монітора комп'ютера. Можна заробити головний біль і більш простим шляхом - гарненько відзначити радісну подію і...  далее..
Яка зубна паста краще?
День у день вранці і ввечері ми чистимо зуби зубною пастою, проте, чи часто ми замислюємося над простими питаннями: а який же склад зубної пасти? Чи немає там чого-небудь шкідливого для нашого здоров'я і здоров'я дітей? Яка зубна паста краще і з яких причин? Питання, безсумнівно,...  далее..
Якість питної води
Чим відрізняється вода з крана, чайника і пляшок і коли, скільки і якої води треба випивати? У рубриці Здоров'я: Де живе холестерин...  далее..
Печія - причини та лікування, народні засоби від печії
Святковий стіл був чудовий! Ти із задоволенням з'їла соковитий шматок смаженого м'яса, перепробувала всі салати, пригостилися значною порцією шоколадного торта. А апельсини ти взагалі з дитинства обожнюєш, і, зрозуміло, не могла втриматися, щоб не з'їсти парочку. Але...  далее..
Надлишок вітамінів в організмі
Всім відомо, яку важливу роль грають вітаміни в забезпеченні нормальної життєдіяльності організму людини. У пресі і на сайтах в інтернеті можна знайти безліч таблиць, що показують які продукти багаті тим чи іншим вітаміном. Медичні статті лякають наслідками нестачі цих корисних речовин...  далее..
Історія Таблетки
Створення гормональної контрацепції стало новою віхою у попередженні вагітності. Ще в другій половині 19 століття було зазначено, що під час вагітності припиняється дозрівання фолікулів, тобто в цей період стає неможливою повторна вагітність....  далее..