загрузка...

Історія контрацепції
Історія контрацепції заслуговує на особливу увагу. Багато релігійні догмати стверджують, що народження дітей регулюється вищою силою і кожне статеві зносини має відбуватися лише з метою продовження людського роду. І, отже, будь-які перешкоди під час цього статевих зносин зачаття...  далее..
Інвестиції в усмішку. Естетична стоматологія
Генетична лотерея приносить всім різний виграш. Але ті, хто не входить в сотню відомих всім щасливців, зірвали джек-пот, завжди може виправити ситуацію і чесно купити комбінацію, що приносить удачу. Вправи, догляд та косметичні операції вдосконалять тіло і обличчя, стилісти приведуть...  далее..
Інтимний дискомфорт. Про що мовчать усі жінки?
Отже, Ви зіткнулися з цією делікатною і вельми неприємною проблемою. Свербіння, подразнення, сухість, відчуття дискомфорту. Все це не дозволяє спокійно працювати або займатися домашніми справами. Інтимна близькість з коханим не приносить задоволення і навіть заподіює біль ... Справжня...  далее..
Гикавка, гикавка, піди на Федота
Ні, ну це неподобство! І де вона тільки взялася? І головне, як від неї позбутися? Більшість читачок жіночого журналу, безумовно, погодяться з тобою: її потрібно занести в список - 24 найжахливіших неприємності, які можуть статися раптово. Десь між пунктами - Початок критичних днів...  далее..
Ідеальна форма
Вибір між красою і здоров'ям неприйнятний, якщо мова йде про жіночі груди. І те й інше - завдання номер один! Вирішити її цілком реально, якщо бути уважною до себе і до наших рекомендацій....  далее..
Хочу бачити або Аутотренінг для очей
Відразу обмовлюся, що є прихильницею системи Норбекова, а тому свято вірую, що в корекції зору важливіше найефективніших вправ для очей є те, що ми думаємо при виконанні вправ, а за великим рахунком, то, як ми сприймаємо світ навколо нас, іншими словами - яким є наш світогляд....  далее..
Характеристики контактної лінзи: просто про складне
Мабуть, кожна дівчина, яка носить лінзи, пам'ятає, з яким недовірливим подивом розглядала свою першу пару - невже ці крихітні, невагомі і майже невидимі силіконові «тарілочки» подарують таке ж ідеальний зір, як і окуляри? Не менше цікавості викликає і їх упаковка, а точніше,...  далее..
Сумне щастя: післяродова депресія
Що дивного в тому, що після 9 місяців вагітності, кількох годин (а то і днів!) Виснажливих потуг і пологів, постійного недосипання, годівлі та численних змін, до яких багато виявляються неготовими, післяпологова депресія вражає приблизно сім з десяти молодих мам? На щастя, у багатьох...  далее..
Грип: сім бід - одна відповідь
Що таке грип, знають, мабуть, усі. Для науковців це гостре інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом і вражає дихальну систему, для нас - кашель, температура, гора носових хусток і черги в поліклініці, одним словом, купа неприємностей. Проте щеплення від...  далее..
Грип і Весна
Настала справжня весна - все довшим дні, все яскравіше синява неба. Але організм, ослаблений зимовими місяцями, так і норовить підчепити яку-небудь хвороба ......  далее..
Грибок стопи
А це що ще таке? Звідки взялися ці пухирі і тріщинки, і головне, нестерпний свербіж між пальцями ніг? Нічого подібного ти раніше не спостерігала! Ти так любиш свої ніжні ніжки і з любов'ю доглядає за ними! Хоча якщо згадати вчорашній похід у басейн .... Тобі одразу не сподобався...  далее..
Грибкові захворювання стопи, лікування захворювань стоп
Грибкові захворювання, в цілому, надзвичайно неприємні і доставляють немало клопоту при їх виникненні. Самими ж болісними і такими, на жаль, дуже поширеними сьогодні є грибкові захворювання стопи або - мікоз. Медики свідчать, що мікоз зустрічається майже у половини людей, що страждають...  далее..
Гранат: властивості і користь
У наші дні легенди і міфи стародавньої Греції та Риму читають рідко, перечитують того рідше, і мало хто згадає легенду про прекрасну Персефони (інакше званої так само Прозерпіни), дочки Зевса і Деметри, і похмурому Плутоні, володаря царства мертвих....  далее..
Гормональні порушення
Стан репродуктивної системи жінки, її емоційний і фізичне самопочуття безпосередньо залежить від гормонального балансу в організмі, від відсутності гормональних порушень. Про наявні гормональні порушення в організмі жінки свідчить наявність таких проблем як порушення менструального...  далее..
Запаморочення - симптом 20 хвороб
Людина до всього може звикнути, навіть до дискомфорту і постійного болю. Єдине нездужання, до якого звикнути не можна - це запаморочення. Поки будете звикати - впадете, навіть не втрачаючи свідомості. Звідки ця напасть і, головне, що з нею робити?...  далее..
Ожеледь: якщо падати, то краще негарно
З ожеледицею у нас починають боротися тоді, коли травматологи починають виступати по телебаченню, та й то не скрізь. І якщо центральні вулиці ще де-не-як чистять і посипають, то у провулках і дворах найчастіше народ сиплеться, як яблука з дерев минулої осені. Результати падінь різні:...  далее..
Очі перед комп'ютером: як зберегти здоров'я
Проблеми із зором - прерогатива тих, кому видалося жити в епоху технічного прогресу. Наші далекі предки навряд чи мали уявлення про синдром сухого ока або, наприклад, блефарити, нам же випала можливість дізнатися про це сповна. За словами офтальмологів, 50% населення землі відчувають...  далее..
Очі і комп'ютер. Як позбутися від ефекту втомлених очей?
Час зараз таке, що практично кожен використовує у своєму житті комп'ютер. Причому не тільки під час дозвілля, а все більше в професійній діяльності. Комп'ютер став мало не головним інструментом роботи. І тому не дивно, що проблеми із зором займають лідируючі позиції в списку...  далее..
Гірудотерапія
Представляючи собі п'явку, виникає образ мерзенного слизька істоти. І вже тим більше гидка сама думка, що це бридке «тварина» буде смоктати Вашу кров. Але, як не дивно, перше враження теж буває оманливим і щоб перейнятися повагою до п'явок варто познайомитися з ними ближче....  далее..
Гіперандрогенія у жінок: лікування, симптоми, причини
Більшість жінок мріють мати дитину - факт незаперечний, більше того, закладений в нас природою. І тому безпліддя є одним з найважчих недуг для молодої жінки. Причини захворювання можуть бути різними, від придбаних розладів до спадкових захворювань. Жіночий журнал NashaKrasa розповість...  далее..