загрузка...

Дієта мимоволі - харчова алергія
За даними лікарських досліджень, від різних видів алергії страждають близько 70% населення земної кулі. І рік від року ця кількість збільшується за принципом котиться снігової кулі: у виникненні алергії вирішальну роль грає спадковий чинник. Харчова алергія - одна з найбільш неприємних...  далее..
Діарея мандрівника. Недитяча несподіванка
Що й казати, подорож це завжди свято! Тим більше, якщо ти їдеш в іншу країну, та ще й у перший раз. Тобі хочеться все подивитися, поторкати своїми руками, сфотографувати всі визначні пам'ятки, і звичайно, спробувати місцеву кухню....  далее..
Делікатно: 9 способів лікування пітливості
Запах поту - що може бути неприємніше? Влітку проблема загострюється, і в боротьбі з потовиділенням жінки готові на все: в хід йдуть дезодоранти і антиперспіранти, реклама яких обіцяє повне позбавлення від наслідків пітливості. Але на жаль, іноді навіть космецевтики допомогти не...  далее..
Далекозорість: вправи для очей при далекозорості
Продовжуючи тему лікування розладів зору простим і природним шляхом, а саме за допомогою спеціальної гімнастики для очей, жіночий журнал NashaKrasa пропонує читачкам комплекс вправ для очей при далекозорості....  далее..
Cтань єдиною і неповторною або що таке імбілдінг
Погодьтеся, що кожна жінка хоче бути красивою, сексуальною, здоровою, щасливою і коханою. Але не тільки? Є ще дещо ... Припустимо щоб образити жінку по-справжньому, треба сказати їй зовсім одну фразу: "Ти - як усі жінки! - І все. Адже кожній жінці хочеться бути єдиною, неповторною,...  далее..
Що таке стрії?
Розтяжки (Стрий) - це атрофічні рубці, які з'являються, в підлітковому періоді, після вагітності, розтяжки можуть з'явитися при інтенсивному збільшенні або зниженні маси тіла, а також при ендокринних захворюваннях. Подібну інформацію про стрий ми можемо знайти в підручниках...  далее..
Щоб не пахло
Частіше за все ми про це замислюємося, відчувши неприємний "вихлоп" від в усіх інших відносинах приємного співрозмовника. Схильна до рефлексії особистість задумається - а як у мене справи, а в мене з рота не пахне? Це можна визначити самостійно, не чекаючи, поки хтось відсахнеться....  далее..
Часниково-молочне омолодження за тибетською
Співробітники ЮНЕСКО в 1971 році, досліджуючи Тибет, виявили в руїнах стародавнього монастиря глиняні таблички, на яких опинився зафіксований рецепт омолодження організму. У 2007 році знайдений рецепт став доступний нам. Скористаємося?...  далее..
Чорні крапки перед очима
Останнім часом ви стали помічати, що, гладячи на світ, ви бачите перед очима чорні точки, якісь ниточки, а то й спалаху світла. Якщо ви перекладаєте погляд в інший бік, вони відразу ж перепливають, слідуючи за вашим поглядом, і незмінно потрапляють у поле зору. Жіночий журнал NashaKrasa...  далее..
Чим зшито здоров'я? Ця непомітна зубна нитка
Попросіть європейки або американку перелічити, що у неї в сумочці. Пригадуючи, вона почне загинати пальці: по-перше, косметичка, по-друге - гаманець, в третіх - зубна нитка ... У країнах, де вартість стоматологічних послуг традиційно висока, а середній рахунок від дантиста може зрівнятися...  далее..
Людина і невидимки
Причина половини наших застуд, інфекцій та грибків - нехтування правилами особистої гігієни. NashaKrasa нагадує, в яких ситуаціях потрібно поберегтися і чому ризиковано ... Де можна підхопити небезпечних мікробів і як цього знайомства можна уникнути?...  далее..
Бруксизм у дорослих, причини та лікування. Скрипіння зубами уві сні
Ти дуже засмучена і не розумієш у чому справа: черговий приятель втік від тебе після першої романтичної ночі. А може, ти не здивована, і тобі частенько доводилося спостерігати вранці боязкі погляди з боку кавалера. Бути може, ти навіть відмінно знаєш причину, але нічого вдіяти не...  далее..
Кидаємо шкідливі звички і набуваємо корисні
Початок року - саме час залишити в минулому все погане і почати нове життя Пропоную приступити до поліпшення життя, з відмови від шкідливих звичок, які так зіпсували нам минулий рік, а може бути і кілька останніх років....  далее..
Бронхіальна астма: симптоми і лікування
Бронхіальна астма - захворювання досить поширене, за даними медичних досліджень нею хворіють від 4 до 10% населення. Лікування хвороби ускладнюється тим, що бронхіальна астма, симптоми якої схожі з багатьма легеневими хворобами, не завжди піддається діагностиці на ранніх стадіях....  далее..
Бородавки
Напевно в дитинстві у тебе була дбайлива бабуся, яка постійно твердила: «Фу! Зараз же кинь цю жабу, від них бувають бородавки! ». А може жаби тебе зовсім не цікавили, та й бабусі не було, але ти все одно примудрялася прикраситися цими мерзенними пупиришкамі. Сьогодні жіночий журнал...  далее..
Болять ноги? Перевірте кров на «цукор»
Відчуття печіння або поколювання в ногах знайомі кожному, хто хоч раз довго сидів у незручному становищі. Але про що можуть говорити ті ж симптоми, якщо ви ногу не «відсиджував», а просто пройшлися до магазину і назад. Про незручного взуття або про початок хвороби?...  далее..
Біль у суглобах
Артрит, артроз, утиск меніска, бурсит ... Звичайно всі ці проблеми з суглобами асоціюються з літнім віком. Але це далеко не так. Часто ми не звертаємо увагу на біль або хрускіт у суглобах, покладаючись "на авось". Але для жінок дуже важливо стежити за станом своїх суглобів!...  далее..
Болі при місячних: терпіти або лікуватися
Біль, слабкість, нудота, запаморочення. ... У двох з трьох жінок менструація супроводжується саме цими симптомами. Більшість дам, приймає їх за просте нездужання, проте в медицині це вважається хворобою - альгоменорея (хвороблива менструація). Альгоменорея може бути не просто наслідком...  далее..
Боїтеся гінеколога? Даремно!
Кому-то потрібна довідка, хтось вирішує з понеділка почати піклуватися про своє здоров'я, кого-то починають всерйоз турбувати затримки або місячні ... Неважливо, навіщо вам треба до гінеколога. Важливо, щоб ця перспектива вас не лякала. Адже «перший раз» трапляється у всіх -...  далее..
Багатий внутрішній світ
Брак сонця в осінні і зимові місяці - одна з причин хронічної втоми, дратівливості, недокрів'я, проблем з кістковою тканью.NashaKrasa називає п'ять випадків, коли жінкам рекомендовано вітамінний курс....  далее..