загрузка...

Вібромасаж. Техніка та протипоказання вібромасажу
Традиційний метод масажу - ручний (мануальний). Це найбільш часто вживаний метод, тому що за допомогою рук масажист може відчувати стан масажованих тканин. За допомогою ручного масажу можна виконати всі існуючі масажні прийоми, а також комбінувати їх у міру потреби і чергувати....  далее..
Турецька масаж. Види турецького масажу: класичний масаж, мильний масаж з пілінгом, SPA RELAX масаж, SULTAN масаж, класичний масаж ногами, масаж Клеопатри і масаж ALOE VERA
Турецька масаж є одним з різновидів банного масажу. Широке поширення він отримав в країнах Малої і Середньої Азії. В даний час він користується великою популярністю і в нас. Великий внесок у розвиток масажу вніс геніальний лікар Абу Алі Ібн Сіна, відомий нам як Авіценна (...  далее..
Тренувальний масаж: прийоми, попередній спортивний масаж
Попередній масаж застосовується безпосередньо перед навантаженням. Його метою є надання допомоги спортсменові перед тренуванням і збільшення його можливостей перед виступом на змаганнях. Попередній спортивний масаж складається з декількох підвидів, кожен з яких виконує певн...  далее..
Тренувальний масаж: прийоми, попередній спортивний масаж
Масаж спини проводиться протягом 10 хвилин, при цьому в якості основних прийомів використовуються погладжування (комбіноване і двома руками), вижимання двома руками з обтяженням, розтирання (подушечками чотирьох пальців, підставою долоні, гребенями куркулів), розминання (ординарне, п...  далее..
Тибетський масаж: омолоджуючий, бамбуковий і трав'яний масаж Тай-Дзі. Тибетський масаж камінням
Сьогодні вже ніхто не пам'ятає, звідки з'явився масаж. Адже люди у всі часи, ще з кам'яного століття виявляли свої почуття за допомогою фізичного контакту. Матері гладили і заспокоювали своїх дітей, дорослі допомагали один одному знімати втому, біль і напруга. Фізичні дот...  далее..
Самомасаж. Прийоми і техніка самомасажу
Звичайно, добре, коли є хтось поруч, хто може зробити вам масаж. А якщо ні? У цьому випадку на допомогу прийде самомасаж. Гігієнічний самомасаж - це активний засіб догляду за тілом. У нього багато плюсів. Він застосовується в будь-яких умовах і...  далее..
Даоський масаж - що це. Даоський масаж обличчя та грудей. Кому показаний і протипоказання даоського масажу
Даоський масаж - це умовна назва цілої групи масажів. Його головним призначенням є відновлення за короткий час функції фізичного тіла і його енергетики. Він робиться з приводу найрізноманітніших порушень - від енергетичних патологій до вроджених аномалій генних....  далее..
Види масажу: спортивний, загальний і місцевий масаж
Спортивний масаж застосовується для поліпшення стану спортсмена, його спортивної форми, зняття стомлення, підвищення фізичної працездатності та профілактики травм і захворювань опорно-рухового апарату. Існує поділ спортивного масажу на попередній оздоровчий. Попередній спор...  далее..
Шіацу (шиатсу). На що впливає масаж шиатсу. Техніка масажу шиацу
«Шіатсу» з японської мови перекладається як «тиск пальцями». Палець - shi, atsu - тиск. Це японський точковий масаж, який користується великою популярністю. Шіацу має досить недовгу історію, він зародився в минулому столітті. Можна сказати, що він являє собою своєрідний осучаснений...  далее..
Масаж обличчя. Японська і азіатська методики масажу. Японський точковий масаж обличчя шіацу. Техніка масажу шиацу. Азіатський масаж
Дуже благотворний вплив на стан будь-якої шкіри має масаж обличчя. Бажано, звичайно, щоб його робив фахівець. Якщо для вас це недосяжно, можна впоратися самої. Але не перестаратися, не розтягувати шкіру. Спочатку приготуємось. Очистимо особа: умоемся, протремо шкіру косметичним моло...  далее..
Відновлювальний масаж. Тонізуючий і заспокійливий масаж
Великі фізичні навантаження на робочому місці, у побуті, у спорті вимагають проведення відновного масажу. Відновлювальний масаж застосовується і як частина реабілітаційних заходів, які проводяться після деяких захворювань, зокрема захворювань опорно-рухового апарату. Відновлю...  далее..
Профілактичний масаж. Техніка профілактичного масажу
Масаж міжреберних проміжків Перед початком масажу потрібно розташуватися за головою масажованих, покласти вказівний і середній пальці на середину верхньої частини грудної клітки в поглиблення з кожного боку верхніх ребер. Сильно натискаючи, потрібно вести пальці до бічни...  далее..
Профілактичний масаж. Техніка профілактичного масажу
Піднімання плечей Розташуватися на колінах біля правого плеча масажованих, просмикнути свою ліву руку під його праву нижче ліктя. Потім лівою рукою потрібно обхопити передпліччя своєї правої руки біля ліктя, а правою рукою взятися за променезап'ястний суглоб масажова...  далее..
Профілактичний масаж. Техніка профілактичного масажу
Масаж стегна долонею з зігнутими пальцями В області коліна потрібно проводити масаж широкими і легкими рухами, тому що при сильному тиску на колінну чашечку з'явиться біль у місці зіткнення з поверхнею столу, на якому розташовується чоловік. Розминання н...  далее..
Профілактичний масаж. Техніка профілактичного масажу
Начінать профілактичний масаж потрібно від голови, поступово опускаючись до ніг. Спочатку профілактичний масаж слід робити на задній поверхні тіла. Прийоми повинні повторюватися в певній послідовності, незалежно від того, яку ділянку тіла масажуєтьс...  далее..
Пневмомасаж (вакуумний масаж) і гідромасаж: застосування, вплив, протипоказання і техніка
Вплив пневмомасажу аналогічно впливу медичних банок. За допомогою спеціального насоса відбувається наповнення апарату повітрям, а потім його відсмоктування. Спеціальний пристрій, оснащений монометру і вакуумметром, регулює кількість що нагнітається і відсмоктується повітря....  далее..
Нейроседатівний масаж. Кому показаний і для чого застосовується нейроседатівний масаж. Прийоми нейроседатівного масажу
Нейроседатівний масаж є особливою масажною технікою, яка використовується для роботи зі стресогенним реакціями. Техніка включає в себе декілька розділів, які відповідають за різні рівні впливу на тканини. У першу чергу вплив відбувається через головні аналізатори почуттів на...  далее..
Методика та протипоказання самомасажу
Основними протипоказаннями для виконання самомасажу служать ті ж протипоказання, що і при її проведенні на обличчі: надмірний ріст волосся на поверхні шкіри обличчя, розширені судини, недостатньо виражений шар підшкірно-жирової клітковини. Методика самомасажу Зг...  далее..
Лікувальний масаж при гіпертонічній хворобі, при пневмонії
Гіпертонічна хвороба характеризується підвищенням артеріального тиску і порушенням тонусу судин різних областей. В основі гіпертонічної хвороби лежить порушення функціонального стану центральної нервової системи та інших систем, що впливають на регуляцію тонусу судин. Розрізняють...  далее..
Лікувальний масаж при плоскостопості, при міжреберної невралгії
Завданням масажу при шийно-грудному радикуліт є стимуляція кровообігу і лімфообігу в області спини, шиї, руки. Такий масаж може сприяти зменшенню болю, знижувати тонус у м'язах спини, шиї. Застосовують масаж в підгострій стадії захворювання. Методика масажу наступна: масаж...  далее..